«نیمه پنهان ماه» در رادیو ایران شنیدنی می شود

«نیمه پنهان ماه» در رادیو ایران شنیدنی می شود

به گزارش سراج24،  روز سی و یکم خردادماه و در سالروز شهادت دکتر مصطفی چمران ویژه برنامه «نیمه پنهان ماه» را تقدیم مخاطبان می کند.
در توضیح این برنامه آمده است: «سخن گفتن در یک برنامه رادیویی از شهیدی با ابعاد گوناگون، از عارف شب های قیرگون، از پدر یتیمان و دشمن سرسخت کافران بسیار دشوار است. ۳۱ خرداد سالروز شهادت دکتر مصطفی چمران است به همین مناسبت ویژه برنامه «نیمه پنهان ماه» با نگاهی به رمان کتاب «گنجشگ ها بهشت را می فهمند» به مرور بخشی از رشادت های این شهید بزرگ می پردازد.»
شهاب نادری تهیه کننده این برنامه گفت: «در این کتاب بنی عامری در صحنه هایی که با استادی توصیف شده اند، فرماندهانی چون مصطفی چمران را به تصویر می کشد. صحنه بر خورد کاک شفیع زخمی با دایی مصطفی (دکتر مصطفی چمران) و تف انداختن و سیلی زدن کاک شفیع اسیر به صورت دکتر چمران از درخشان ترین و زنده ترین و در عین حال از تأثیرگذارترین صحنه های داستان به شمار می رود.»
وی افزود: «ما در این برنامه علاوه بر میزبانی حسن بنی عامری نویسنده این کتاب و برادر شهید چمران در چند بخش از زوایای مختلف هم درباره ابعاد زندگی شهید مصطفی چمران خواهیم گفت.»
این برنامه شنبه سی ویکم خرداد ساعت ۱۲:۴۰ با اجرای کیوان همتی همکاری سمیه رنجکش، سیمین بلوری و حجت پور میرزایی از رادیو ایران پخش می شود.

اخبار مرتبط

رضایی: سازمان سراج، نهادمردمی است/«مسجد محوری» با جدیت پیگیری می‌شود

در شرایط کرونایی هم می‌توان به تکلیف حسینی عمل کرد

اعزام 350 مبلغ بومی در ماه محرم به مناطق ایلام

0 نظر

ارسال نظر

capcha