سریالی درباره فرهنگ عاشورا در شبکه ۳

سریالی درباره فرهنگ عاشورا در شبکه ۳

به گزارش سراج24، "نجلا" اولین تجربه سریال‌سازی خیرالله تقیانی‌پور در حالی چند روز آینده جلوی دوربین می‌رود که در سال 1358 روایت می‌شود که ربط خاصی به انقلاب اسلامی و یا دفاع مقدس ندارد بلکه عاشقانه‌ای است که حول امام حسین(ع) روایت می‌شود. "نجلا" احتمالاً در حدود 15 یا 16 قسمت ساخته و تصویربرداری آن را در تهران و آبادان خواهد بود.

سعید سعدی که این روزها "بچه‌مهندس 3" را به پایان رسانده از تقدیر خیریه گلستان مشهد خبر داد که هنرمندان و عوامل سریال فردا به زیارت امام رضا(ع) خواهند رفت و پس از آن روز جمعه در آیینی تقدیر خواهند شد. خدا را شاکرم که به این صورت، زیارت و پابوسی امام رضا(ع) برای گروه "بچه‌مهندس" رقم خورد. 

او در خصوص سریال "نجلا" و انتخاب بازیگران تأکید کرد: این روزها در مرحله پیش تولید و نصب دکورها در تهرانیم که از 27 خرداد سریال در تهران جلوی دوربین برود. سریالی که با محوریت فرهنگ عاشورا و در قالب ملودرام اجتماعی دینی و ارزشی و عاشقانه‌ای در رثای امام حسین(ع) ساخته خواهد شد. 

سعدی با اشاره به نام نسیم ادبی، مصطفی ساسانی، وحید نفر و حضور بازیگران تئاتر در سریال "نجلا"، گفت: در کنار انتخاب حسام منظور، هدایت هاشمی، سارا رسول‌زاده، آزیتا حاجیان، ملیکا شریفی‌نیا، بازیگرانی همچون نسیم ادبی، وحید نفر و هنرمندانی از تئاتر هم انتخاب شده‌اند که جلوی دوربین "نجلا" هنرمندی خواهند کرد. 

اخبار مرتبط

ماه و غزل، سریالی با موضوع قیام عاشورا

نهمین سوگواره عاشورایی پوستر هیأت

آلبوم موسیقی «یادش بخیر» در قالب بازسازی نغمات دفاع مقدس تولید شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha