کمک‌رسانی ۳۵۰ میلیونی یک گروه جهادی

کمک‌رسانی ۳۵۰ میلیونی یک گروه جهادی

به گزارش سراج24 مهرداد خان‌ باباخانی فرمانده بسیج پایگاه بسیج شهید علی ناطق‌نوری مسجد جامع باغ فیض و مسئول گروه جهادی شهدای باغ فیض با اشاره به اقدامات صورت گرفته از سوی این گروه جهادی در راستای مبارزه با ویروس کرونا اظهار داشت: اعضای این گروه جهادی و بسیجیان در چندین مرحله گندزدایی و ضدعفونی سطوح عمومی منطقه باغ فیض را اجرایی کردند.

تولید  ۱۲۰ هزار بطری آبمیوه طبیعی برای بیماران کرونایی

وی با اشاره به اینکه از روز ۵ فروردین‌ماه تا دوم اردیبهشت‌ماه کارگاه تولید آبمیوه طبیعی برای بیماران و کادر درمانی را برپا کردیم گفت: در مجموع طی حدود یک ماه ۱۲۰ هزار بطری آبمیوه طبیعی شامل آب هویج، گلابی و سیب تهیه و میان بیمارستان‌های محل بستری بیماریان کرونایی در تهران، ورامین، پاکدشت و پیشوا ارسال کردیم که برای این امر حدود ۱۰۰ میلیون تومان پول مردم کمک‌رسانی کردند.

اهدای ۵۰۰ سبد ارزاق به ارزش ۴۵۰ هزارتومان

خان باباخانی با اشاره به تلاش‌های صورت گرفته در قالب رزمایش همدلی افزود: این گروه جهادی با مشارکت برخی گروه‌های دیگر حدود ۵۰۰ بسته ارزاق به ارزش ۴۵۰ هزار تومان برای نیازمندان منطقه ۵، ۲۲ و حاشیه تهران شامل حبوبات، گوشت، مرغ و ... تهیه و توزیع کرد که در این زمینه حدود ۲۵۰ میلیون تومان از سوی مردم کمک‌رسانی شد.

اخبار مرتبط

«سلام بر ابراهیم» همچنان خواندنی است

حادثه منا و قهرمانان بی‌نشانی که هنوز قرص اعصاب مصرف می‌کنند

«پسرک فلافل فروش» در راه اسپانیا

0 نظر

ارسال نظر

capcha