تکیه گاه ملت / به مناسبت رحلت امام خمینی /فیلم

تکیه گاه ملت / به مناسبت رحلت امام خمینی /فیلمبه گزارش سراج24 ، همزمان با فرارسیدن سی و یکمین سالگرد رحلت بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره)، ویدیوکلیپ برگزیده فرمایشات حضرت آیتالله خامنهای با عنوان « تکیه گاه ملت »، به سه زبان فارسی، عربی و انگلیسی توسط فرهنگسرای ابنسینا تولید و منتشر شد. در این ویدیو، بخشهایی از بیانات رهبر معظم انقلاب با محوریت شناخت ابعاد شخصیت سیاسی حضرت امام (ره) به عنوان الگوی یک رهبر مقتدر بازخوانی شده است. برخورد شجاعانه و عاقلانه در مقابل دشمنان، توجه و رعایت اولویت های انقلاب، اعتماد به توانایی های ملت، بی اعتمادی به دشمن، اهتمام به همبستگی و اتحاد ملت و دوری از هرآنچه بین آحاد مردم دوقطبی ایجاد کند و ایمان راسخ به وعده الهی نکاتی از شخصیت سیاسی بنیانگذار کبیر انقلاب است که از نگاه مقام معظم رهبری بیان می شود.
تکیه گاه ملت ششمین ویدئوکلیپ از مجموعه تولیدات ویدئویی « نشان » است که به طرح بیانات مقام معظم رهبری در برهههای مهم ملی و مذهبی میپردازد و توسط فرهنگسرای ابنسینا به صورت مناسبتی تولید می شود.
علاقمندان می توانند این ویدئو را از طریق آپارات فرهنگسرای ابن سینا به نشانی  https://www.aparat.com/v/NmBQO دریافت کنند و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۸۸۳۶۶۳۶۶ تماس بگیرند

اخبار مرتبط

فصل دوم ایستگاه انقلاب /قسمت پنجم

موشن گرافیک/ سرنوشت مبهم

سوالات چالشی از مردم/برای چه مقدار پول به ایران برمی‌گردید؟!

0 نظر

ارسال نظر

capcha