آیا رژیم صهیونیستی توان مقابله با مقاومت در چندین جبهه را دارد؟

آیا رژیم صهیونیستی توان مقابله با مقاومت در چندین جبهه را دارد؟

بزرگنمایی یکی از اصلی‌ترین شیوه‌های رژیم صهیونیستی و دستگاه رسانه‌های غرب است که همواره برای پیاده کردن طرح‌های استعماری به نحو احسن آن را به کار گرفته‌اند. یکی از مهمترین بزرگنمایی‌های این دستگاه رسانه‌ای ، دروغ بزرگی به نام «ارتش شکست ناپذیر» است که آن را به رژیم صهیونیستی نسبت داده‌اند. این دروغ بزرگ تا زمانی که مقاومت اسلامی در منطقه علیه اشغالگران به پا نخواست بر جهانیان آشکار نشد اما هنگامی که جنوب لبنان توسط حزب‌الله از لوث وجود صهیونیست‌ها پاک شد کلید خورد. نقطه بعدی تخلیه غزه توسط اشغالگران بود که 4 سال بعد از آن اجرایی شد و جنگ های 33 روزه و 22 روزه ثابت که هیچ کدام از وقایع قبلی یک اتفاق نبوده‌اند.

حال در سالروز آزادی جنوب لبنان که دو دهه قبل رقم خورد صهیونیست‌ها به زبان آمده‌اند و از عجز خود در رویارویی مقابل مقاومت می‌گویند و این بار این خود آنها هستند که روایتگر این ناتوانی شده‌اند.

تناقض در گزارش های ارتش

اینکه «آیا ارتش رژیم صهیونیستی توان ایستادگی مقابل مقاومت اسلامی را در منطقه دارد؟» یک سؤال همیشگی صهیونیست‌ها در دستگاه نظامی و امنیتی شان بوده است. آنها همواره برنامه‌ها و اقدامات خود را امنیت محور و براساس چالش‌های امنیتی تهیه و اجرا کرده‌اند. طی دو دهه گذشته این سؤال همواره به عنوان یک سؤال کلیدی سرمشق برنامه‌ریزی صهیونیست‌ها بوده است.

براساس گزارش‌هایی که در دوره ریاست گادی آیزنکوت، رئیس سابق ستاد مشترک ارتش رژیم صهیونیستی بین سال‌های 2015 تا 2019 تهیه شد این پیام برآمده از برآوردهای نظامی، به مقامات سیاسی و امنیتی منتقل می‌شد که: ارتش در بالاترین سطح آمادگی قرار دارد و در صورت وقوع یک درگیری می‌تواند با بالاترین میزان بازدارندگی وارد یک جنگ شده، اهداف ارتش را- به گونه‌ای که دشمن را منکوب کرده، میزان بازدارندگی را افزایش دهد- محقق سازد. 

اخبار مرتبط

ایران از هیچ کوششی برای حمایت از ملت فلسطین دریغ نخواهد کرد

دیدار نماینده جنبش حماس در تهران با دبیرکل مجمع تقریب مذاهب اسلامی

کشوری که سازنده آن دزدان و آدمکشان هستند!

0 نظر

ارسال نظر

capcha