انتقاد کرونایی بایدن: ترامپ یک احمق تمام‌عیار است!/هشدار سازمان ملل در خصوص تبعات عدم مهار کرونا در یمن

انتقاد کرونایی بایدن: ترامپ یک احمق تمام‌عیار است!/هشدار سازمان ملل در خصوص تبعات عدم مهار کرونا در یمن

بر اساس آمارهای پایگاه worldometers، تعداد تلفات آمریکا ۶ رقمی‌شده و به بیش از ۱۰۰ هزار نفر رسیده است. همچنین آمار مبتلایان به ویروس کرونا در این کشور همچنان در حال افزایش بوده و به بیش از یک‌میلیون و ۷۲۲ هزار نفر رسیده است.

در حال حاضر تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در جهان به بیش از ۵ میلیون و ۶۵۰ هزار نفر رسیده و قربانیان کرونا در سرتاسر جهان نیز از ۳۵۰ هزار نفر فراتر رفته است.

«دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور آمریکا روز سه‌شنبه (به‌وقت واشنگتن) گفت درصورتی‌که دولت وی اقدام سریع و هوشمندانه انجام نمی‌داد تعداد قربانیان ویروس کرونا ۲۵ برابر بیشتر از تعداد کنونی می‌شد. وی که در جمع خبرنگاران در حیاط کاخ سفید صحبت می‌کرد، افزود: «ما به تیم خود و گروه اقدام علیه ویروس کرونا افتخار می‌کنیم.» بر اساس آخرین آمار تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در آمریکا به بیش از یک‌میلیون و ۷۲۲ هزار نفر رسیده و تلفات کرونا در آمریکا نیز از ۱۰۰ هزار نفر عبور کرد.

ترامپ با سؤال متعدد خبرنگاران درباره اقدام واشنگتن علیه چین مواجه شد که پاسخ داد که این اقدام اواخر هفته جاری اعلام خواهد شد و قصد ندارد امروز در این نشست خبری درباره آن بحث کند. رئیس‌جمهور آمریکا درباره بازگرداندن نظامیان آمریکایی از افغانستان گفت که هیچ‌گونه تاریخ هدفی درباره بازگرداندن نیروهای آمریکایی به خانه نداشته اما گفت که تمایل دارد تا در سریع‌ترین زمان منطقی این اقدام انجام شود.

اخبار مرتبط

موانع و نتایج فسادستیزی از دیدگاه رهبر انقلاب

نصرالله: سیاست تحریم و محاصره آمریکا علیه لبنان، حزب‌الله را قدرتمندتر خواهد کرد

ایران از هیچ کوششی برای حمایت از ملت فلسطین دریغ نخواهد کرد

0 نظر

ارسال نظر

capcha