ادامه سریال درگیری‌های رئیس‌جمهور آمریکا با خبرنگاران؛

ترامپ به دلیل درگیری با خبرنگاران کنفرانس خبری خود را ناتمام گذاشت

ترامپ به دلیل درگیری با خبرنگاران کنفرانس خبری خود را ناتمام گذاشت

به گزارش سراج24، به نقل از پایگاه خبری هیل، دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا کنفرانس خبری ویژه ویروس کرونا را به دلیل درگیری لفظی با دو خبرنگار زن به طور ناگهانی ترک کرد.

در کنفرانس خبری روز گذشته در رز گاردن کاخ سفید، ترامپ پس از تشریح عملکرد دولتش در افزایش میزان آزمایش‌های تشخیصی ویژه ابتلا به کرونا، نزدیک به ۴۰ دقیقه به پاسخ به سوالات خبرنگاران پرداخت. اما پس از درگیری لفظی او با دو تن از خبرنگاران سی بی اس و سی ان ان، او به ناگهان کنفرانس خبری را ترک کرد.

ویجیا جیانگ، خبرنگار سی بی اس از ترامپ که به طور مداوم در حال مقایسه میزان توانایی انجام آزمایش کرونا و میزان مرگ و میر ناشی از این بیماری در آمریکا با دیگر کشور‌ها بود، پرسید چرا آمار مربوط به این بیماری از نظر او موضوعی برای «رقابت جهانی» محسوب می‌شود. ترامپ در پاسخ گفت این سوالی است که نباید از من بپرسید، این سوال را باید از چین بپرسید. رئیس جمهور آمریکا در حالی خطاب به این خبرنگار این پاسخ را داد که او متولد چین و بزرگ شده در ویرجینیای غربی است.

رئیس جمهور آمریکا گفت من این پاسخ را به طور خاص به شما نمی‌گویم بلکه این پاسخ هر کسی خواهد بود که سوالات منزجرکننده بپرسد.

در ادامه این کنفرانس خبری زمانیکه خبرنگار سی ان ان می‌خواست سوالاتش را بپرسد، ترامپ رو به خبرنگار دیگری کرد. ترامپ گفت خبرنگار سی ان ان برای پرسیدن سوالاتش تعلل کرده و پس از اصرار این خبرنگار زن به پرسش از ترامپ، او به یکباره کنفرانس خبری را ترک کرد و راهی دفتر خود شد.

ماجرای درگیری ترامپ با خبرنگاران آمریکایی تنها مربوط به روز گذشته نمی‌شود. او پیش از این نیز خبرنگار ان بی سی را گزارشگر وحشتناک، خبرنگار ‌ای بی سی نیوز را درجه سوم و خبرنگار سی بی اس نیوز را مایه شرم خوانده بود.

اخبار مرتبط

وقتی فائزه هاشمی سخنگوی مکنونات قلبی مردان اصلاح‌طلب شد

اکانت‌های پرطرفدار متعلق به کدام سیاستمداران ایرانی است؟

نشست خبری رویداد مطالبه‌گری حقوقی ترور شهید سلیمانی

0 نظر

ارسال نظر

capcha