راه‌اندازی 5 کارگاه تولید ماسک در ازنا/ 2 هزار بسته‌ بهداشتی توسط ستاد فرمان امام(ره) توزیع شد

راه‌اندازی 5 کارگاه تولید ماسک در ازنا/ 2 هزار بسته‌ بهداشتی توسط ستاد فرمان امام(ره) توزیع شد

به گزارش سراج24، مهرداد لک ظهر امروز در جمع خبرنگاران این شهرستان، اظهار کرد: به‌منظور پیشگیری و کنترل بیماری کرونا در ازنا، مجموعه‌ای از هیات‌ها و سازمان‌های مردم‌نهاد پای کار آمده و مناطق مختلف شهر و روستا را روزانه ضدعفونی می‌کنند.

وی خاطرنشان کرد: به کمک شبکه بهداشت شهرستان نیز، روزانه غربالگری تلفنی و حضوری انجام می‌شود.

مسؤول قرارگاه مردمی مدافعان سلامت ازنا با اشاره به راه‌اندازی 5 کارگاه تولید ماسک در این شهرستان، بیان داشت: تمامی این کارگاه‌ها توسط خیرین ایجاد شده، ضمن اینکه خیاط‌های مجموعه نیز به صورت رایگان عملیات دوخت ماسک‌ها را انجام می‌دهند.

لک همچنین از تهیه و توزیه بسته‌های تغذیه‌ای و معیشتی برای مردم مناطق محروم و حاشیه‌ای ازنا طی یک ماهه اخیر خبر داد.

وی با بیان اینکه کمیته فرهنگی قرارگاه نیز طی روزهای گذشته اقدام به برپایی روضه‌های مجازی برای علاقمندان به اهل‌بیت کرده است، گفت: اکنون که امکان برپایی روضه‌ها به دلیل تجمع افراد و شیوع بیماری کرونا وجود ندارد، از این رو کمیته فرهنگی قرارگاه مردمی مدافعان سلامت با پخش روضه‌هایی مجازی این بستر معنوی را برای مخاطبان فراهم کرده‌اند.

مسؤول قرارگاه مردمی مدافعان سلامت ازنا اظهار داشت: طی روزهای گذشته توسط ستاد اجرایی فرمان امام(ره) بیش از 2 هزار بسته‌ بهداشتی در بین نیازمندان توزیع شد.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

مدد الهی توان مضاعف به ما داد/ اقدامات‌مان به عشق تبسم صاحب عصر و الزمان است/برکت هیئت حسینی در ماجرای جمع آوری کمک‌های مردمی

«کمک مومنانه» به نیازمندان ایلام توسط پایگاه مقاومت بسیج خواهران

تشکیل قرارگاه معنویت و سلامت در استان گلستان / استغاثه سراسری در شب نیمه شعبان به امام زمان(عج)

0 نظر

ارسال نظر

capcha