پوستر هفته هنر انقلاب اسلامی منتشر شد

پوستر هفته هنر انقلاب اسلامی منتشر شد

به گزارش سراج24، حامد مغروری متولد ۱۳۶۴ در اصفهان فارغ التحصیل ارتباط تصویری، مدرس دانشگاه و ورک‌شاپ‌های طراحی است. وی به عنوان موسس، مدیر هنری و طراح  آتلیه هنر و گرافیک کارگاه، عضو شورای سیاست‌گذاری انجمن هنرهای تجسمی انقلاب مجموعه روایت، عضو هیئت موسس مجمع طراحان انقلاب اسلامی آیه، عضو، طراح و مدرس ورک‌شاپهای تخصصی نهضت مردمی پوستر انقلاب و... نیز فعالیت کرده و داوری و کسب عناوین متعددی را در کارنامه کاری خود دارد.

هفته هنر انقلاب عنوان مهم‌ترین رویداد حوزه هنری است که هر ساله ۲۰ فروردین‌ماه همزمان با سالروز شهادت سید مرتضی آوینی سید شهیدان اهل قلم آغاز به کار می‌کند.
این رویداد با معرفی چهره هنر انقلاب در یک سال به انتخاب جمعی از نخبگان و فعالان فرهنگ و هنر، ویژه برنامه‌ها، نمایشگاه‌ها، اجرای تئاتر، نمایش فیلم و کارگاه‌هایی آموزشی را در طول یک هفته برای مخاطبان خود برگزار می‌کند.

برگزاری ششمین هفته هنر انقلاب به دلیل درگیری با ویروس کرونا، به منظور حفظ سلامت مخاطبان و مبارزه با این بیماری به خردادماه امسال موکول شده است.
نرگس آبیار، سعید اسماعیلی، جواد افشار، وحید چاووش، امیر داسارگر، سید محمود رضوی، حسن روح‌الامین، وجیهه سامانی، مرتضی شعبانی، محمدصابر شیخ رضایی، غلامرضا صنعتگر، محسن عنایتی، محسن کاظمی، زهرا کاردانی و بهناز ضرابی‌زاده ۱۵ نامزد کسب عنوان چهره هنر انقلاب در سال ۹۸ هستند.

همچنین رویداد شاخص هنر انقلاب در سال ۹۸ نیز از میان نامزدهای زیر انتخاب خواهد شد:

«نمایشگاه‌های بین‌المللی ترامپیسم، ملکه، پهباد و... به همت سید مسعود شجایی طباطبایی»، «تولید و پخش برنامه اقیانوس آرام به عنوان پرمخاطب‌ترین برنامه نوجوانانه»، «مجموعه فعالیت‌های جهادی و خیرخواهانه سردار مکی یازع و حبیب احمدزاده» و «پروژه عکس خلاقانه و این قهرمان، واقعی است در پیاده‌روی خیابان انقلاب با عکاسی زهرا استادزاده، مجتبی حیدری، علی دهقان، اشکان پردل و پوریا ترابی.»

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

برگزاری کارگاه مجازی آشنایی با «تئاتر شورایی»

برنامه‌های «هفته هنر انقلاب اسلامی» اعلام شد

تشکیل ستاد بزرگداشت «هفته هنر انقلاب اسلامی» در استان البرز

0 نظر

ارسال نظر

capcha