هاشم سلیمانی:

نیروهای بسیج به طور جدی پای کار مبارزه با کرونا هستند و در کنار ملت ایستاده‌اند

نیروهای بسیج به طور جدی پای کار مبارزه با کرونا هستند و در کنار ملت ایستاده‌اند

هاشم سلیمانی معاونت هماهنگ‌کننده حوزه 195 شهید همت بسیج در گفت‌وگو با سراج24 در خصوص اقدامات انجام شده در خصوص مقابله با کرونا و ضدعفونی اماکن عمومی در این منطقه گفت: امروز با همکاری یگان‌های ویژه ناجا، سازمان آتش‌نشانی و شهرداری منطقه 13 ناحیه 3 و بسیجیان حوزه 195 ناحیه کمیل رزمایش ضد بیولوژیک داشتیم. در این رزمایش همه‌ی محله‌های منطقه را تا حد امکان ضدعفونی کردیم.

وی افزود: اماکنی که تردد در آن‌ها زیاد است و عموما مورد استفاده‌ی بیشتر قرار می‌گیرد از جمله مراکز میوه و تره‌بار، پمپ بنزین‌ها، بانک‌ها و خیابان‌های اصلی را ضدعفونی کردیم. در برنامه‌ی امروز به طور ویژه بخش‌هایی از پارک سرخه حصار را هم ضدعفونی کردیم. این اقدامات همه روزه توسط نیروهای خودجوش و داوطلب انجام می‌شود.

مسئول ستاد مبارزه با کرونا حوزه 195 شهید همت اظهار داشت: حدود 14 روز است که پس از دستور رهبر معظم انقلاب به طور جدی در حال فعالیت و پای کار هستیم و این دست اقدامات را به طور روزانه انجام می‌دهیم. نیروهای یگان ویژه و شهرداری به طوری جدی پیگیر برنامه‌ها و اقدامات هستند و به معنای واقعی کمک می‌کنند.

سلیمانی در پایان تاکید کرد: هدف ما از انجام این فعالیت‌ها به عنوان یک بسیجی این است که مردم مطمئن باشند نیروهای بسیج همیشه در هر شرایط سختی در کنارشان هستند و مانع از وارد آمدن مشکلات و خسارت به ملت خواهند شد.

گزارش تصویری

نتهای پیام/

اخبار مرتبط

مسجدی که برای نیازمندان میوه تهیه می‌کند + عکس

برادران افغانستانی پای رکاب رهبر انقلاب

ادامه نگرانی‌ها از وضعیت اربعین در کرونا

0 نظر

ارسال نظر

capcha