یادداشت؛

سهم خواهی؟!

سهم خواهی؟!

سراج24، سید یاسر جبرائیلی/ آقا محسن رضایی که تاکنون در هیچ کدام از جلسات تعیین مصداق شرکت نکرده، پیام داد که اعضا به هیچ وجه انتساب افراد به ایشان را لحاظ نکنند و روی هیچ فردی نظر ندارند. وجدانم اجازه کتمان این حقیقت را نمی‌دهد که با توجه به حضورم در شورای ائتلاف، در این ایام منتظر بودم آقا محسن نفیا یا اثباتا درباره افراد توصیه‌ای کند. نه تنها این اتفاق نیفتاد، بلکه وقتی حقیر خواستم درباره افراد از ایشان مشورت بگیرم، باز سکوت کرد و گفت هیچ نظری درباره افراد نمی‌دهد.

آقای قالبیاف تنها در دفاع از یک فرد صحبت کرد و آن فرد وحید یامین پور بود. ایشان نیز روی هیچ فردی اصرار نکرد تا جایی که آقای احدیان که منتسب به ایشان بود، از کاندیداتوری انصراف داد.

در جلسه فرمولی را برای انتخاب افراد ارائه کردم که مورد استقبال اعضا قرار گرفت. عرض کردم برای سنجش فرد، ذهنا ارتباط فامیلی و کاری او را با شخصیت‌های سیاسی قطع کنید بعد ببینید چند نفر مانند آن فرد در کشور هست! اگر نادر است و لایق، رای دهید؛ اگر مانند وی فراوان است، کنارش بگذارید.

قریب به اتفاق جوانانی ‌که به لیست ۹۰ نفره راه یافته‌اند، افراد شایسته‌ای هستند. چه جزو ۱۳ نفر باشند و چه نباشند، در زمره جوانان برجسته انقلابی هستند و باید با قدرت به ایفای نقش در سپهر سیاسی کشور ادامه دهند.

جریان انقلابی الحمدلله مسیر خوبی را آغاز کرده و می‌توان به آینده این مسیر امیدوار بود.

انتهای یپام/

اخبار مرتبط

لزوم بازگشت عراق به مسیر ثبات و آرامش

از سال‌ های خدمت شهیدان رجایی و باهنر الگو برداری کنیم

انتخابات پایان یافت ، اما آزمون الهی همچنان جریان دارد!

0 نظر

ارسال نظر

capcha