عزیز اکبریان:

هر سطر بیانیه‌ی گام دوم ده‌ها دستورالعمل برای مسئولان کشور است

هر سطر بیانیه‌ی گام دوم ده‌ها دستورالعمل برای مسئولان کشور است

عزیز اکبریان رییس کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با سراج24 درباره‌ی بیانیه‌ی گام دوم رهبر انقلاب اسلامی گفت: این بیانیه یک تحول نوین در انقلاب اسلامی است که با فرمایشات رهبر معظم انقلاب و دستورات ایشان جلو می‌رود. این بیانیه یک دستور ویژه برای پیشرفت است که رهبر انقلاب برای تهیه‌ی آن وقت زیادی گذاشته‌اند.

وی افزود: هر سطر و برگ این بیانیه می‌تواند ده‌ها دستورالعمل برای مسئولان در همه‌ی نهادهای کشور باشد.

رییس کمیسیون صنایع مجلس اظهار داشت: بیانیه بسیار کارشناسی شده است و مصداق یک تحول واقعی است که باید بتوانیم هر ساله به اهداف کوتاه مدت و بلند مدت آن برسیم. در این جهت باید به توان کارشناسان، متخصصان، دانشمندان و صنعتگران داخلی تکیه کنیم.

وی خاطر نشان کرد: یک سال مدت زمان کوتاهی برای اجرا و به ثمر رساندن این بیانیه است ولی در همین مدت زمانی که از ابلاغ بیانیه توسط رهبر معظم انقلاب گذشته است، ما در صنعت کشور توانستیم از ظرفیت‌های وزارت دفاع استفاده کنیم.

رییس کمیسیون صنایع مجلس بیان کرد: در این یک سال در تولید و ساخت بیش از 1000 قطعه پیش رفتیم که یا تکنولوژی آن را نداشتیم یا به صورت محدود به آن دسترسی داشتیم. این قطعات عمدتا در صنعت خودروسازی به کار رفت که از کیفیت مطلوب و خوبی هم برخوردار بود.

اکبریان در پایان تاکید داشت: در خصوص عملکرد خوب یا بد مسئولان دولتی باید از خودشان این سوال پرسیده شود تا در موضع پاسخگویی قرار بگیرند و جواب دهند اما به طور کلی دیدگاه من در رابطه با عملکرد دولت این است که در این زمینه بسیار ضعیف عمل کرده‌اند.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

بیانیه وزارت خارجه در آستانه دومین سالگرد ترور سردار شهید حاج قاسم سلیمانی

ائمه جمعه مطالبه‌گری را به مردم بیاموزند

تغییرات در مرزهای کشورهای همسایه و منطقه، خط قرمز ایران است

0 نظر

ارسال نظر

capcha