اولین همایش تئاتر بچه‌های مسجد با عنوان «شبستان نمایش» در استان البرز برگزار می‌شود

اولین همایش تئاتر بچه‌های مسجد با عنوان «شبستان نمایش» در استان البرز برگزار می‌شود

به گزارش سراج24، ایمان اردی‌زاده، مسئول واحد هنرهای نمایشی حوزه هنری البرز ضمن اعلام این خبر عنوان کرد: همایش «شبستان نمایش» اجرای مجموعه‌ای از نمایش‌های تولید شده در دفتر تئاتر بچه‌های مسجد حوزه هنری البرز است که درسال گذشته به همت واحد هنرهای نمایشی این مرکز تولید و در 2 روز متوالی 16 و 17 بهمن ماه به مناسبت دهه مبارک فجر در امامزاده حسن(ع)  کرج در دو بخش خواهران و برادران به اجرا درخواهد آمد.

اردی‌زاده افزود: پس از راه‌اندازی دفتر مردمی تئاتر بچه‌های مسجد در حوزه هنری البرز دهها کودک و نوجوان در دو بخش دختران و پسران کشف استعداد و آموزش دیده‌اند که پس از اجرای نمایش‌ها در مساجد مختلف استان البرز درطول سال، اکنون در 2 روز متوالی در قالب همایش «شبستان نمایش» به اجرای عموم می‌روند.

نمایش‌ها عبارتند از: «دیگه خبری نیست»، «اینجا تا ابدیت» و «قاب دوستی» به کارگردانی مهدی فتحی، «تالار» و «سقاخانه پشت مسجد» به کارگردانی مریم رضازاده، «پیاله» به کارگردانی بهرام نوری گندم آباد، «تعدیل نیرو» و «مثل کوه» به کارگردانی ایمان ازدی‌زاده، «آن سوی رویا» به کارگردانی زهرا فتحی و «گنبد زرد» به کارگردانی نرجس فتحی.

علاقمندان جهت تماشای این نمایش‌های می‌توانند روزهای چهارشنبه 16 و پنج‌شنبه 17 بهمن ماه از ساعت 11 الی 18:30 در آستان مقدس امامزاده حسن(ع) واقع در ‌شاه‌ عباسی کرج حضور بهم رسانند.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

تولید تله تئاتر با موضوع شهید فخری‌زاده

شهید برونسی در تئاتر «مقاومت» جان می‌گیرد

راهیابی نمایش «سرد، سرخ، تبریز» به بخش نهایی جشنواره تئاتر مقاومت

0 نظر

ارسال نظر

capcha