سردار حسین دهقان:

ملت ایران هیچ‌گاه زیر بار ذلت نرفته‌اند و نخواهد رفت

ملت ایران هیچ‌گاه زیر بار ذلت نرفته‌اند و نخواهد رفت

به گزارش سراج24، سردار حسین دهقان در کنگره بزرگداشت سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و مجاهد شهید ابومهدی المهندس در هیات منتظران لنجان اظهار کرد: قبل از شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی خیلی از ویژگی‌های شخصیتی ایشان از دیدگان عموم مردم پنهان بود.

مشاور فرمانده معظم کل قوا در حوزه صنایع دفاعی و پشتیبانی نیرو‌های مسلح خاطرنشان کرد: سردار سلیمانی از همان ابتدا و در دوران دفاع مقدس نقش‌های مهمی بر عهده داشت و در تمام جنگ‌ها با نیروهای رزمی تمام‌عیار خود حماسه‌های بزرگی را خلق کرد.

وی با بیان اینکه شخصیت دوست‌داشتنی حاج قاسم را باید در پیام اخیر رهبر معظم انقلاب در وصف این شهید والامقام جستجو کرد، یادآور شد: اولین ویژگی این شهید خلوص تمام‌عیار و ولایت‌مداری ایشان بود و بر اساس فرمایش‌های رهبر معظم انقلاب این شهید تربیت‌یافته واقعی مکتب حضرت امام خمینی(ره) بودند.

دهقان با تأکید براینکه ویژگی‌های یک مجاهد تمام‌عیار را می‌توان در حاج قاسم خلاصه کرد، افزود: سردار سلیمانی چه قبل از پیروزی انقلاب اسلامی، چه در دفاع مقدس تا زمان فرماندهی ایشان در نیروی قدس حتی لحظه‌ای از امام و ولایت و اسلام عزیز غافل نشد و تا پایان یک انقلابی مبارز باقی ماند.

مشاور فرمانده معظم کل قوا در حوزه صنایع دفاعی و پشتیبانی نیرو‌های مسلح خاطرنشان کرد: ثابت‌قدم بودن در مسیر انقلاب کاری سخت و دشواری است اما حاج قاسم با اخلاص و ولایت‌مداری که داشت این مسیر دشوار را با موفقیت پشت سر گذاشت.

وی با بیان اینکه حاج قاسم خوب می‌فهمید که منافع و امنیت ما چگونه تأمین می‌شود و دشمن در حال چه حرکتی است، متذکر شد: این ویژگی حاج قاسم یکی از توصیه‌های جدی رهبر معظم انقلاب است که همه باید دشمن را بشناسد و توطئه‌های او را مهار کند.

دهقان با توجه به سیاست‌های شکست‌خورده آمریکا در منطقه تصریح کرد: خباثت‌های آمریکا امروز برای همگان آشکار شده است و با اقدامات اخیر این رئیس‌جمهور قمارباز هیچ تردیدی باقی نمانده که جبهه استکبار و در رأس آن‌ها آمریکای جنایتکار در سراشیبی تندی قرار گرفته‌اند.

وی با اشاره به حمله موشکی ایران به پایگاه نظامی آمریکایی‌ها در عین الاسد و تأکید براینکه هیمنه پوشالی آمریکا برای همیشه فروریخته است، تشریح کرد: بعد از جنگ جهانی دوم آمریکایی‌ها به 52 کشور یا هجوم بردند و یا اشغال کردند آنجا را و هیچ مرجع سیاسی جرات حرف زدن به این مزدوران را نداشت اما ایران باقدرت در مقابل این جنایت‌کاران ایستاد و هیمنه پوشالی آن‌ها را با خاک یکسان کرد.

مشاور فرمانده معظم کل قوا در حوزه صنایع دفاعی و پشتیبانی نیرو‌های مسلح افزود: آمریکا به‌خوبی این پیام رهبر معظم انقلاب را دریافته است که دوران بزن و در رو تمام‌شده است، یکی بزنند 10 برابر بیشتر ضربه می‌خورند، ضربه‌های مهلک و جبران‌ناپذیری که در جهان آن‌ها را از اعتبار ساقط می‌کند کما اینکه در جریان حمله موشکی به‌عین الاسد نیز شاهد این موضوع بودیم.

دهقان با تأکید بر خروج نظامیان آمریکایی از منطقه متذکر شد: منطقه ما زمانی روی آرامش به خود خواهد گرفت که حضور آمریکایی‌ها در منطقه تمام شود و آن غده سرطانی یعنی رژیم منفور صهیونیستی هم از صفحه روزگار محو شود.

وی با بیان اینکه انتقام سخت آغاز شده اما تا خروج کامل نظامیان آمریکا از منطقه ادامه خواهد داشت، تصریح کرد: مکتب حاج قاسم سلیمانی بسیاری از دلاورمردان را پای‌کار آورده به‌گونه‌ای شاهد ظهور و بروز هزاران حاج قاسم در منطقه خواهیم بود، افرادی که با وحدت‌شان جبهه استکبار را به پایانشان نزدیک‌تر خواهند کرد.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

رفع تحریم‌ها به‌ رغم مخالفت‌های آمریکا

ماهیت ایران با تاکتیک‌ چپاول آمریکایی در تضاد است

پالس‌های غلطی که موجب تداوم اعتیاد آمریکا به تحریم می‌شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha