نخستین دورهمی بانوان فعال فضای مجازی و شبکه های اجتماعی استان البرز

نخستین دورهمی بانوان فعال فضای مجازی و شبکه های اجتماعی استان البرز

به گزارش سراج24، مسئول سازمان فضای مجازی سراج استان البرز گفت : نخستین دورهمی و نشست تخصصی بانوان فعال فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی استان البرز برگزار می‌شود.

محسن معصومی ورکی با اعلام خبر برگزاری نخستین دورهمی و نشست تخصصی بانوان فعال مجازی و شبکه‌های اجتماعی گفت: این دوره با هدف ارتقاء زیرساختارهای لازم در فضای مجازی و تفکیک حوزه‌های مرتبط با بانوان برنامه‌ریزی شده است.

مسئول سازمان فضای مجازی سراج استان البرز با اشاره به اهمیت ارتقاء سطح آگاهی و سواد فضای مجازی افزود: به منظور هماهنگی میان متخصصان و فعالان عرصه فضای مجازی و با رویکرد تقویت زیرساختارهای لازم و شناخت نقاط قوت و ضعف شبکه‌های مجازی این نشست برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اهمیت به تقویت زیرساختارهای لازم و شناخت قوت و ضعف حوزه فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی و تفکیک حوزه‌های مرتبط بانوان و اثرگذاری توضیح داد: طی این نشست  که به صورت تخصصی برگزار می‌شود نسبت به ظرفیت سازی و اثرگذاری راهبردهای موثر در فضای مجازی سرفصل‌هایی مطرح و مورد نظر قرار می ‌گیرد.

مسئول سازمان فضای مجازی سراج استان البرز مطرح کرد: فرهنگ سازی به منظور بهره‌برداری هرچه بهتر از شبکه‌های مجازی از جمله محورهای برنامه ریزی شده در این نشست تخصصی است.

مسئول سازمان فضای مجازی سراج استان البرز در پایان با بیان اینکه نخستین دورهمی بانوان فعال فضای مجازی و شبکه های اجتماعی استان البرز بیست و ششم دی ماه از ساعت 15 در شهر کرج برگزار میگردد گفت: بانوان علاقه‌مند جهت شرکت در این نشست و اطلاع از محل برگزاری نام و نام خانوادگی خود را به شماره ۰۹۱۹۵۸۴۷۰۵۷ پیامک نمایید.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

جلسات آموزش قرآن «محمد سلطانی» در محله سراج تهران

ویدئو / اسم اعظم در «بسم الله الرحمن الرحیم» است

توزیع ۴۲ هزار بسته معیشتی به مناسبت ایام فاطمیه در البرز

0 نظر

ارسال نظر

capcha