آیت‌الله عیسی قاسم:

آمریکا با شهادت سپهبد سلیمانی دل مومنان را به درد آورد/ حاج قاسم مجاهد قهرمان و مرد جهاد در راه خدا بود

آمریکا با شهادت سپهبد سلیمانی دل مومنان را به درد آورد/ حاج قاسم مجاهد قهرمان و مرد جهاد در راه خدا بود

به گزارش سراج24، متن پیام آیت‌الله شیخ عیسی قاسم رهبر شیعیان بحرین به مناسبت شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی به این شرح است:

دست جنایتکار آمریکا بار دیگر جمعی از مجاهدین قهرمان که در رأس آنها مرد جهاد در راه خدا حاج قاسم سلیمانی و مجاهد بزرگ ابومهدی  مهندس بود دراز شد و فقدان آن ها دل مومنان را به درد آورد.

در ادامه این پیام آمده است: اما در عین حال به این دو مرد و و امثال آنها که جان خود را در راه خدا دادند به شدت افتخار می کنیم، نگاه آنها به بهشت بود و هیچ توجهی به دنیا نداشتند.

امت اسلامی برای شهدای بزرگ خود که در جهاد تعلق صادقانه به شهادت داشتند مدرسه‌ای می یابد که روحیه فداکاری و نفسانی در راه دین و کرامت و آزادی وطن اسلامی و دفاع از مقدسات و حرمت ها را به آنان می آموزد.

در پایان این پیام آمده است: خداوند متعال جایگاه شهدای حق و عدالت را در بهشت عالی رتبه قرار دهد و آنان را در جوار محمد و خاندان طاهرینش محشور کند و بهشت را به آنان هدیه دهد، تسلیت خالصانه و تبریک های ایمانی خود را به صاحب اصلی و زمان ارواحنا له الفدا و جمهوری اسلامی ایران و رهبر عظیم و ملت مخلص و همه فقهای عظام و امت اسلامی و آزادگان جهان و خانواده های شهدای عزیز عرض می کنیم.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

از سردیس برنزی شهید سلیمانی رونمایی شد

وقتی حاج قاسم پاسخ نامه ی مرد خاکستری میدهد /فیلم

تأیید حکم اعدام برای جاسوس افشاکننده مسیر تردد سردار سلیمانی

0 نظر

ارسال نظر

capcha