برای اولین بار در استان آذربایجان غربی؛

برگزاری رویداد طرح ملی شتاب در ارومیه

برگزاری رویداد طرح ملی شتاب در ارومیه

به گزارش سراج24، روز پنجشنبه اولین رویداد طرح ملی شتاب در مدرسه حبیب زاده با حضور جمعی از دانش آموزان و مدیران این مدرسه برگزار شد.

در این برنامه طالبی مدیر مدرسه حبیب زاده ارومیه اظهار داشت : آنچه امروز ما شاهد خواهیم بود یک اتفاق ویژه در سطح مدارس ارومیه و حتی استان است که دوستانی از سازمان فضای مجازی سراج متولی انجام آن بوده و برای اینکه شما را با محوریت مسئله اپلیکشن و بازی آشنا کنند اقدام به برگزار این برنامه نمودند.

وی خاطر نشان کرد : طرح ملی شتاب می تواند یک فرصت خوب برای بهره برداری از ظرفیت تکنولوژی های جدید برای رشد تحصیلی دانش آموزان بوده و ما از دوستان خواستیم تا محوریت برنامه در مورد چگونگی بهبود وضعیت تحصیلی باشد که انشاالله امیدواریم شما دانش آموزان عزیز هم با ایده ها و نظرات خودتون ما را همراهی کنید .

11 scaled - برگزاری رویداد طرح ملی شتاب در ارومیه

مدیر مدرسه حبیب زاده با تاکید بر اهمیت یادگیری و آموزش گفت : پیروزی و موفقیت ما در کنار یادگرفتن منوط به تلاش و پشتکار ما هم است اگر میخواهیم کاری انجام بدهیم باید تلاشمان برای انجام آن را چند برابر کنیم تا به موفقیت برسیم .

در ادامه این برنامه یکانلو مسئول  واحد اپلیکشن و بازی سازمان فضای مجازی سراج مرکز آذربایجان غربی ضمن اشاره به اهمیت برگزاری طرح ملی شتاب گفت : آنچه ما در طرح شتاب دنبال آن هستیم آموزش ، تیم سازی ، تولید محتوا و درآمدزایی از طریق تولید محتوای مناسب جامعه ایرانی است .

وی خاطر نشان کرد : اینکه در شتاب تاکید داریم آموزش و تیم سازی باید در کنار هم باشد تا به تولید یک محصول برسد نتیجه سالها فعالیت و اتفاقاتی است که در این حوزه تجربه کردیم ، ماندگاری و اثرگذاری یک کار و فعالیت نیازمند کار تیمی که متشکل از آشنایان به این عرصه باشد و معتقدیم محصول با فکر تولید می شود .

بیشتر بدانید :

تشدید فاصله بین استطاعت خانوار و قیمت مسکن در سال ۹۷

 فاطر24

مسئول اپلیکشن و بازی سازمان سراج در ادامه افزود : در رویداد امروز طرح شتاب شما باید در عرض یک دقیقه ایده و نظرات پیشنهادی خود را که مرتبط با موضوع همایش است در اینجا ارایه دهید و ما از دوستانی که بهترین ایده ها و نظرات را داشته باشند حمایت و پشتیبانی خواهیم کرد .

3 scaled - برگزاری رویداد طرح ملی شتاب در ارومیه

یکانلو در پایان گفت : امروز طرح شتاب می تواند نقطه رشد و پیشرفت شما باشد اما اصل اساسی و مهم ماجرا باور به خودتان و توانمندی هایتان است آنچه شمارا می تواند موفق کند تلاش و پشتکارتان است .

در ادامه رویداد ۲۲ نفر از دانش آموزان در مدت یک دقیقه ایده هاخودشان با محوریت چگونگی بهره گیری از اپ و بازی برای آموختن و یادگرفتن دروس را ارایه دادند که در پایان از ۳ ایده برتر تجلیل شد .

7 scaled - برگزاری رویداد طرح ملی شتاب در ارومیه

رسولی مسئول طرح ملی شتاب در آذربایجان غربی نیز در حاشیه این رویداد گفت : سازمان فضای مجازی سراج از ایده های برتر ارایه شده در همایش حمایت نموده  و به افرادی که در این رویداد به ارایه ایده های خود پرداختند کمک خواهد کرد تا ایده های خود به سمت عملیاتی کردن پیش ببرند .

12 scaled - برگزاری رویداد طرح ملی شتاب در ارومیه

اخبار مرتبط

اجرای۴۴ عنوان برنامه بزرگداشت هفته دفاع مقدس در آذربایجان غربی

حضور روحانیون آموزش دیده در مدارس آذربایجان غربی افزایش یابد

سازمان فضای مجازی سراج فارس ونظام روانشناسی تفاهم‌نامه منعقدکردند

0 نظر

ارسال نظر

capcha