حوزه هنری استان البرز؛

مسابقه ملی داستان کوتاه «ایران آینده»

مسابقه ملی داستان کوتاه «ایران آینده»

به گزارش سراج24، اسماعیل آجرلو، رئیس حوزه هنری البرز گفت: گونه‌ی داستان آینده نگار، با موضوع سرنوشت در پیش روی جامعه اعم از تصویرسازی آینده در سطح خرد و کلان یا آسیب‌شناسی وضع موجود با رویکرد مثبت به آینده در قالب مسابقه ملی داستان کوتاه «ایران آینده» توسط حوزه هنری استان البرز فراخوان شد.

آجرلو افزود: تصویر جامعه مطلوب ایران در سال 1404،‌ نشانه‌ها و شاخص‌های پیشرفت در جامعه‌ِی ایرانی، امید و تلاش برای شناخت ایران پیشرفته و متعالی،‌ نقش جوانان در تحقق ایران آینده‌ی مطلوب، آسیب‌شناسی وضعیت موجود با نگاه مثبت به آینده و شاخص‌های اجتماعی،‌ اقتصادی، سیاسی، فرهنگی و هنری ایران آینده، موضوعات فراخوان اولین دوره مسابقه ملی داستان کوتاه «ایران آینده» می‌باشد.

رئیس حوزه هنری استان البرز بیان داشت: دبیرخانه مسابقه ملی«ایران آینده» سه اثر را از رتبه اول تا سوم و سه اثر را به عنوان تقدیری در اختتامیه این رویداد هنری مورد تقدیر قرار خواهد داد.

گفتنی است مهلت ارسال آثار تا 15 بهمن ماه 1398 و مراسم اختتامیه و اهدای جوایز فروردین ماه سال 1399 همزمان با هفته هنر انقلاب اسلامی برگزار می‌شود.

علاقمندان جهت ثبت و ارسال آثار می‌توانند به دبیرخانه مجازی و سایت مسابقه ملی داستان کوتاه «ایران آینده» به آدرس اینترنتی www.artalborz.ir مراجعه نمایند.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

«شهید همدانی»؛ از شهادت در غربت تا بصیرت در قدرت

تسلیت رییس حوزه هنری در پی درگذشت همسر حبیب احمدزاده

پیام تسلیت رییس حوزه هنری در پی درگذشت محمد سرور رجایی

0 نظر

ارسال نظر

capcha