حوزه هنری استان البرز؛

مسابقه ملی داستان کوتاه «ایران آینده»

مسابقه ملی داستان کوتاه «ایران آینده»

به گزارش سراج24، اسماعیل آجرلو، رئیس حوزه هنری البرز گفت: گونه‌ی داستان آینده نگار، با موضوع سرنوشت در پیش روی جامعه اعم از تصویرسازی آینده در سطح خرد و کلان یا آسیب‌شناسی وضع موجود با رویکرد مثبت به آینده در قالب مسابقه ملی داستان کوتاه «ایران آینده» توسط حوزه هنری استان البرز فراخوان شد.

آجرلو افزود: تصویر جامعه مطلوب ایران در سال 1404،‌ نشانه‌ها و شاخص‌های پیشرفت در جامعه‌ِی ایرانی، امید و تلاش برای شناخت ایران پیشرفته و متعالی،‌ نقش جوانان در تحقق ایران آینده‌ی مطلوب، آسیب‌شناسی وضعیت موجود با نگاه مثبت به آینده و شاخص‌های اجتماعی،‌ اقتصادی، سیاسی، فرهنگی و هنری ایران آینده، موضوعات فراخوان اولین دوره مسابقه ملی داستان کوتاه «ایران آینده» می‌باشد.

رئیس حوزه هنری استان البرز بیان داشت: دبیرخانه مسابقه ملی«ایران آینده» سه اثر را از رتبه اول تا سوم و سه اثر را به عنوان تقدیری در اختتامیه این رویداد هنری مورد تقدیر قرار خواهد داد.

گفتنی است مهلت ارسال آثار تا 15 بهمن ماه 1398 و مراسم اختتامیه و اهدای جوایز فروردین ماه سال 1399 همزمان با هفته هنر انقلاب اسلامی برگزار می‌شود.

علاقمندان جهت ثبت و ارسال آثار می‌توانند به دبیرخانه مجازی و سایت مسابقه ملی داستان کوتاه «ایران آینده» به آدرس اینترنتی www.artalborz.ir مراجعه نمایند.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

تمدید مهلت ارسال فیلم برای شرکت در همایش سراسری تئاتر آپارتمانی «تئاترمان»

فراخوان ششمین دوره جشنواره «خاتم» منتشر شد

عرفان‌پور: سرود مهم‌ترین رسانه انقلاب است/ تلاش برای احیای ظرفیت‌های اجتماعی سرود

0 نظر

ارسال نظر

capcha