حوزه هنری البرز؛

نشست تخصصی «فتوگپ» برگزار می‌شود

نشست تخصصی «فتوگپ» برگزار می‌شود

به گزارش سراج24، خانه عکاسان حوزه هنری البرز نشست تخصصی کارگروه نقد عکس را با عنوان «فتوگپ» برگزار می‌کند. محمد مهرابی، معاون فرهنگی حوزه هنری البرز ضمن اعلام این خبر عنوان کرد: از مجموعه نشست‌های تخصصی کارگروه نقد عکس خانه عکاسان حوزه هنری البرز که با عنوان «فتوگپ» برگزار می‌شود، نقد و بررسی آثار هنرمندان عکاس البرزی با عنوان «در حوالی عکاسی» با دعوت از کلیه هنرمندان و صاحب نظران روز سه‌شنبه 12 آذر ماه در حوزه هنری البرز برگزار می‌شود.

مهرابی افرود: خانه عکاسان حوزه هنری البرز که از سال 1389 توسط واحد هنرهای تجسمی حوزه هنری البرز فعالیت خود را آغاز کرد با هدف ارتقای سطح مهارت عکاسان البرزی نشست‌ها و کارگاه‌هایی از جمله کارگاه طراحی پوستر، فنون عکاسی در زمینه‌های مختلف هنری و تجاری، برگزاری نمایشگاه‌های عکاسی و ... را ویژه این هنرمندان در طول سال برگزار می‌کند که نشست‌های تخصصی کاگروه نقد عکس«فتوگپ» هم از جمله فعالیت این مجموعه می‌باشد.

گفتنی است این نشست تخصصی روز سه‌شنبه 12 آذر ماه ساعت 17 الی 18:30 در حوزه هنری البرز واقع در کرج، چهارراه نبوت، به سمت خیابان مطهری، کوچه میلاد، پلاک 82 برگزار می‌شود که حضور در این نشست برای علاقمندان بلامانع می‌باشد.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

تمدید مهلت ارسال فیلم برای شرکت در همایش سراسری تئاتر آپارتمانی «تئاترمان»

فراخوان ششمین دوره جشنواره «خاتم» منتشر شد

عرفان‌پور: سرود مهم‌ترین رسانه انقلاب است/ تلاش برای احیای ظرفیت‌های اجتماعی سرود

0 نظر

ارسال نظر

capcha