به همراه لینک ثبت نام:

نام‌نویسی طرح ملی تلاوت آغاز شد

نام‌نویسی طرح ملی تلاوت آغاز شد

به گزارش سراج24، نام‌نویسی از شرکت‌کنندگان دور جدید طرح ملی تلاوت شباب‌الرضا (ع) آغاز شد.

حسین مقدم‌کیا دبیر طرح ملی تلاوت با اعلام این خبر گفت: این طرح امسال برای اولین‌بار در دو بخش دختران و پسران و با مشارکت آستان قدس رضوی در سراسر کشور اجرا و طی آن استعداد‌های برتر نوجوان در تلاوت قرآن شناسایی و تحت آموزش‌های مختلف قرار می‌گیرند.

وی ادامه داد: این طرح امسال با مشارکت گسترده آستان قدس رضوی در ۲۷ استان و توسط ۳۳ مؤسسه اجرا می‌شود.

مقدم کیا از برگزاری مرحله اول طرح طی دو ترم خبر داد و گفت: ترم نخست تا پایان بهار و ترم دوم تا پایان تابستان ۹۹ برگزار می‌شود و پس از آن برنامه‌ریزی‌های بعدی را برای قرآن‌آموزان انجام می‌دهیم.

دبیر طرح ملی تلاوت درخصوص رده سنی این طرح گفت: طرح امسال در بخش پسران در رده سنی ۸ تا ۱۴ سال و دختران در رده سنی ۱۰ تا ۱۵ سال در استان‌های مختلف اجرا می‌شود.

دبیر طرح ملی تلاوت از اجرای نام‌نویسی تا اواخر آذرماه خبر داد و گفت: پس از پایان نام‌نویسی امسال برای اولین‌بار دوره‌ای به عنوان دوره پیش نیاز برای ثبت‌نام کنندگان برگزار می‌کنیم که در آن طی ۱۰ جلسه اصول تلاوت تقلیدی و شیوه حفظ کردن آن را قرآن‌آموزان یاد می‌گیرند. دو جلسه هم با خانواده‌ها داریم تا هم با طرح آشنا شوند و هم اهداف و اصول تقلیدی‌خوانی را برای کمک به بچه‌ها بیاموزند، همچنین در این جلسه‌ها به خانواده‌ها آموزش داده می‌شود تا در زمان بحران و تغییر صدا که در سنین بلوغ رخ می‌دهد که چگونه می‌توانند فرزندشان را مدیریت کنند. البته نظم و برنامه‌ریزی برای تمرین به همراه بهداشت صوت و حنجره از دیگر موارد آموزشی در دوره پیش نیاز است.

به گزارش فارس؛ علاقه‌مندان می‌توانند جهت نام‌نویسی و کسب اطلاعات بیشتر به پایگاه اطلاع‌رسانی طرح به نشانی http://www.melitelavat.ir مراجعه و یا از اینجا اقدام کنند.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

آغاز نام‌نویسی طرح ملی تلاوت

پخش تلاوتهای جدید مجلسی قراء مصری از شبکه قرآن و معارف سیما

آموزش قرآن کریم با طرح شکوه تلاوت رضوی

0 نظر

ارسال نظر

capcha