به مناسبت ایام اربعین حسینی؛

مسابقه خاطره اربعین «رستخیز یادها» برگزار می‌شود

مسابقه خاطره اربعین «رستخیز یادها» برگزار می‌شود

به گزارش سراج24، حوزه هنری استان البرز به مناسبت ایام اربعین حسینی مسابقه خاطره نگاری اربعین «رستخیز یادها» را برگزار می‌کند.محمد مهرابی، معاون فرهنگی حوزه هنری البرز ضمن اعلام این خبر عنوان کرد: حوزه هنری استان البرز با همکاری اداره کل تبلیغات اسلامی البرز،‌ سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری کرج و سازمان فضای مجازی سراج البرز به مناسبت ایام اربعین حسینی مسابقه خاطره نگاری اربعین را با عنوان «رستخیز یادها» برگزار می‌کند.

مهرابی افزود: مراسم پیاده‌روی اربعین که امروزه یکی از آیین‌های بزرگ شیعبان است نقطه عطفی است تا همه آزادگان جهان به شکل متحد گردهمایی باشکوهی را رقم بزنند. با توجه به حضور ادیان و اقوام مختلف در این مراسم و با هدف ثبت خاطرات و وقایع، مسابقه خاطره اربعین فراخوان گردید.

معاون فرهنگی حوزه هنری البرز بیان داشت: اربعین تجلی ظهور، وحدت و هم گرایی ادیان و مذاهب، ‌مهمان نوازی برادران عراقی،‌ مشارکت اقوام و ملل، شور حسینی و ... از موضوعات این مسابقه می‌باشد که شرکت‌کنندگان می‌توانند خاطرات خود را به صورت متن، ‌صوت و یا فایل ویدئویی ارسال نمایند. 

شایان ذکر است به برگزیدگان این مسابقه جوایز نقدی شامل نفر اول مبلغ 30 میلیون ریال، نفر دوم 20 میلیون ریال، نفر سوم 10 میلیون ریال و پنج جایزه نقدی به ارزش 5 میلیون ریال اهداء خواهد شد.

علاقمندان جهت اطلاع از روند برگزاری و شرکت در مسابقه می‌توانند تا 10 آبان ماه از طریق وب سایت www.artalborz.ir ‌ اقدام نمایند.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

مسابقه ملی یادداشت‌نویسی «آموزش مجازی»

کتاب تقریظ شده رهبری موضوع یک مسابقه کتابخوانی

برترین‌های سوگواره هنری «اربعین» معرفی شدند

0 نظر

ارسال نظر

capcha