محضر جوانمردان مظلومِ فرهنگ و هنر انقلاب؛

نامه‌ی احسان محمدحسنی به فعالین فرهنگی انقلاب

نامه‌ی احسان محمدحسنی به فعالین فرهنگی انقلاب

به گزارش سراج24، احسان محمدحسنی نامه‌ای خطاب به جوانمردان مظلومِ فرهنگ و هنر انقلاب نوشته است که متن آن به این شرح است:

هوالحق

محضر جوانمردان گمنام و بی‌نشانِ وادی مظلومِ فرهنگ و هنر انقلاب

با شنیدن صدای هلهله و پایکوبی دشمن از اردوگاه عمرسعدها و حرمله‌های زمان، ضمن حفظ نکات و دغدغه‌های مطرح شده در یادداشت اخیرم که جز از سر خیرخواهی و اصلاح، نوشته نشد، ادامه این مباحث انتقادی را درفضای عمومی، مدبّرانه نمی‌دانم.
واضح است هدف و چارچوب موضوعات، نقدِ  به‌جا و شفاف عملکرد جام جم نشینانِ سیمای جمهوری اسلامی ایران بوده که مع‌الاسف با برداشت‌های احساسی، هیجان‌زده و ناجوانمردانه، به سمت و سوی دیگری منحرف شد.
همچنان به موسپیدکرده‌های جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی به ویژه علمدارانِ امینِ رهبر معظم انقلاب، با اخلاص و احترام نگاه می‌کنم و معتقدم اگر به کارنامه‌ی قریب به سه دهه تلاش‌های این عزیزانمان، انتقادی هم هست، این نکات را باید در فضا و مجال دیگری که مانع بهره‌برداری خنّاثان شود ارائه کرد.
به حمدالله سابقه و کارنامه این برادرتان از "موسسه عاشورا" تا "سازمان اوج" در نبرد و رویارویی با اولیاء الشیطان، جز تبعیت محض از ولی و نائب امام عصر(عج) نبوده و این ایستادگی در مسیر حق میسّر نبود الّا به یاری شما هم‌رزمانِ نازنینم و دعای خیرِ خانواده‌های شهیدانِ به خاک و خون غلطیده‌ی محور مقاومت.
 ای کاش مسئولین سیمای سرطان‌زده‌ی جمهوری اسلامی نیز به جای سکوتِ معنادار و حساب‌شده و جاخالی دادن برای کمانه کردن تیرها به قلب تپنده‌ی انقلاب اسلامی و قرارگاهِ آزادگان و احرارِ جهان، یعنی دفتر رهبرِ عزیز انقلاب، به میدان آمده و پاسخگوی عملکردهای بعضاً فاجعه‌آمیز وخسارت بار خود بودند.
دلسوزانه و مشفقانه از همه‌ی دوستانِ خوبم استدعا دارم ضمن مشاهده‌ی نیشخندهای شومِ نامحرمان، مُهر ختامی بر این مجادله‌ی دشمن شادکن زده و شمشیرهای تیزمان را به سمت آورگاه نبرد آخرالزمانی، به رقص درآوریم.

برقرارباشید
عزت تان مستدام
کوچکترین سرباز جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی
احسان محمد حسنی

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

همایش معرفی بخشی از دستاوردهای شاخص جبهه فرهنگی انقلاب در فضای مجازی

مراقب آفت "دیده شدن" در کار فرهنگی باشید/ کار فرهنگی باید پیوست اقتصادی داشته باشد

فعالان فضای مجازی در گام دوم انقلاب نیاز به طرحی جدید دارند

0 نظر

ارسال نظر

capcha