الکساندر نوری گزینه پرسپولیسی‌ها برای جانشینی برانکو

الکساندر نوری گزینه  پرسپولیسی‌ها برای جانشینی برانکو

به گزارش سراج24،

پس از جدایی برانکو ایوانکوویچ، سرمربی ۶۵ ساله کروات پرسپولیس و حضور در الاهلی عربستان، نام مربیان زیادی برای جانشینی او اعلام شد و یحیی گل محمدی، جدی‌ترین گزینه حضور روی نیمکت سرخ‌ها بود که در پایان این اتفاق رخ نداد و او در پدیده شهر خودرو ماندنی شد.  

البته درحال حاضر شنیده می‌شود، احتمال دارد الکساندر نوری هدایت سرخپوشان را برعهده بگیرد. او سابقه کار در تیم‌های وردربرمن و اینگول اشتات دارد و البته عملکرد ضعیف او در اینگول اشتات در بوندس لیگای ۲ سبب شده تا درحال حاضر هدایت تیمی را عهده دار نباشد.

نوری پس از اخراج از وردربرمن، مدت حدود یک سال سرمربی تیمی نبود و از هفته هفتم بوندس‌لیگای ۲ در فصل ۲۰۱۹-۲۰۱۸ روی نیمکت اینگول اشتات نشست تا اینکه از هدایت این تیم نیز کنار رفت و درحال حاضر روی نیمکت هیچ تیمی ننشسته است. البته شنیده می‌شود در این مدت پیشنهاد تیم‌های تراکتورسازی تبریز، سپاهان اصفهان و تیم ملی فوتبال ایران نیز به او رسید، اما قبول نکرد و باید دید با پرسپولیس به لیگ ایران باز خواهد گشت یا خیر؟

 لازم به ذکر است شنیده می‌شود مذاکرات ابتدایی با نوری توسط مدیران باشگاه انجام شده و در نهایت تا انتهای هفته نتیجه اعلام می‌شود. پیشنهاد سرخپوشان برای او ۷۰۰ هزار دلار بوده و به احتمال زیاد مسئولان پرسپولیس تلاش می‌کنند تا با درآمد زایی از ترانسفر علی علیپور با نوری قرارداد امضا کنند.

او در دوران مربیگری سابقه حضور در تیم‌های وردربرمن و اینگول اشتات را دارد و با ۳۹ سال سن مربی جوانی محسوب می‌شود.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

مدافع باشگاه ماشین سازی تبریز پرسپولیسی می‌شود

ادعای رسانه‌های اروپایی نسبت به سرمربی آینده تیم فوتبال پرسپولیس

یحیی سکوت خود را شکست

0 نظر

ارسال نظر

capcha