گل محمدی تا یکشنبه در پرسپولیس

گل محمدی تا یکشنبه در پرسپولیس

به گزارش سراج24، پس از جدایی برانکو ایوانکوویچ از تیم فوتبال پرسپولیس، او با عقد قراردادی ۲ ساله سرمربی الاهلی عربستان شد. برانکو ۶۵ ساله که در ۴ سال اخیر در پرسپولیس عملکرد فوق العاده‌ای داشت و موفق به قهرمانی لیگ برتر، جام حذفی و سوپرجام شد و همچنین نایب قهرمانی لیگ قهرمانان آسیا را بدست آورد، اما با توجه به شرایطی که وجود داشت، تصمیم گرفت تا به الاهلی برود.

پس از جدایی مرد کروات از یحیی گل محمدی به عنوان اصلی‌ترین گزینه جانشینی او یاد می‌شود. گل‌محمدی که در گذشته سابقه سرمربیگری پرسپولیس را دارد، نتوانست موفقیت‌هایی با این تیم بدست بیاورد، اما در مشهد فصل موفقی را با پدیده سپری کرد و یکی از بهترین مربیان لیگ ایران بود. او حدود یک ماه پیش گزینه فدراسیون فوتبال برای هدایت تیم ملی امید بود، اما در پایان قراردادش را با پدیده ۲ ساله تمدید کرد تا در تیم مشهدی بماند.

درحالیکه مسئولان ۲ باشگاه از مذاکرات یحیی با پرسپولیس اظهار بی اطلاعی و آن را به صورت رسمی اعلام نکردند، اما یکی از مسئولان باشگاه پرسپولیس بیان کرد، مذاکرات با یحیی گل محمدی انجام شده و قرار است او رضایت نامه خود را از پدیده بگیرد و درحال حاضر بهترین گزینه برای هدایت پرسپولیس، گل محمدی است.

لازم به ذکر است، مذاکرات و توافقات اولیه صورت گرفته و گل محمدی تا یکشنبه هفته آینده به صورت رسمی هدایت پرسپولیس را برعهده می‌گیرد.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

مدافع باشگاه ماشین سازی تبریز پرسپولیسی می‌شود

ادعای رسانه‌های اروپایی نسبت به سرمربی آینده تیم فوتبال پرسپولیس

یحیی سکوت خود را شکست

0 نظر

ارسال نظر

capcha