احتمال محرومیت قدوس از سوی فیفا

احتمال محرومیت قدوس از سوی فیفا

به گزارش سراج24، روزنامه اسپانیایی خبر از محرومیت احتمالی سامان قدوس ملی پوش فوتبال کشورمان خبر داد.

این روزنامه در ادامه گفته است: باشگاه اسپانیایی هوئسکا منتظر حکم فیفا درباره شکایت این باشگاه از سامان قدوس بازیکن تیم ملی ایران به دلیل انتقال قرضی به باشگاه آمیان فرانسه است.

این روزنامه اسپانیایی می‌نویسد به احتمال زیاد فیفا حکم قطعی را به نفع باشگاه اسپانیایی صادر می‌کند و باید غرامتی از سوی قدوس به اوئسکا داده شود.

تابستان سال گذشته باشگاه هوئسکا با تیم سوئدی اوسترشوندس توافق کرد تا سامان قدوس که آن زمان بازیکن اوسترشوندس بود به هوئسکا ملحق شود. اما با وجود قراردادی که قدوس با باشگاه اسپانیایی امضا کرده بود، اوسترشوندس این قرارداد را نادیده گرفت و در نهایت قدوس به باشگاه فرانسوی آمیان رفت.

پس از آن باشگاه هوئسکا علیه سامان قدوس و همچنین باشگاه اوسترشوندس شکایتی به فیفا ارائه کرد و حالا بر اساس گزارش این روزنامه اسپانیایی و به نقل از مدیران باشگاه اوئسکا، فیفا حکم‌ نهایی خود را درباره این پرونده به زودی اعلام می‌کند.

رئیس باشگاه هوئسکا در این خصوص به روزنامه اسپانیایی گفت: علیه باشگاه سوئدی شکایت کرده‌ایم. میزان غرامتی که فیفا مشخص خواهد کرد را نمی‌دانیم. اما این مبلغ برای ما در این برهه زمانی مناسب خواهد بود. در ضمن سامان قدوس نیز جریمه خواهد شد و احتمالا ممکن است با محرومیت و تعلیق روبرو شود و یا حتی ممکن است فیفا حکمی صدر کند که در آن سامان قدوس نیز به باشگاه ما غرامت پرداخت کند.

رئیس باشگاه هوئسکا خاطرنشان کرد: سه طرف این دعوا یعنی باشگاه سوئدی، باشگاه فرانسوی و سامان قدوس، چند ساعت پیش از شروع جلسه کمیته حل اختلاف فیفا، با باشگاه ما تماس گرفته اند و خواهان تمام شدن اختلافات بین طرفین شده‌اند. رئیس اوئسکا می‌گوید این درخواست از سوی باشگاه ما رد شده و حالا اوئسکا منتظر صدور رای از سوی فیفا است.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

مدافع باشگاه ماشین سازی تبریز پرسپولیسی می‌شود

ادعای رسانه‌های اروپایی نسبت به سرمربی آینده تیم فوتبال پرسپولیس

یحیی سکوت خود را شکست

0 نظر

ارسال نظر

capcha