احتمال وجود داشتن بخش فوتبال خیابانی در FIFA 20+فیلم

احتمال وجود داشتن بخش فوتبال خیابانی در FIFA 20+فیلم

به گزارش سراج24، شرکت الکترونیک آرتز به تازگی تیزری جدید از عنوان FIFA 20  منتشر کرد که در آن تاریخ عرضه این بازی به طور رسمی اعلام شده بود. این عنوان که قرار است در کنفرانس شرکت EA و در مراسم E3 2019 معرفی شود با انتشار دو تیزر ، طرفدارانش را شگفت زده کرده است. در تیزر جدید منتشر شده از این بازی اعلام شد عنوان مذکور در تاریخ ۲۷ سپتامبر سال جاری وارد بازار جهانی خواهد شد. اما تنها بخش این تیزر اعلام تاریخ عرضه بازی نیست و شرکت EA سعی کرده است در این تیزر شایعه تغییر موتوری که بازی به وسیله آن ساخته شده بود، را به وسیله نمایش لوگوی این شرکت، رد کند.

برخی از منتقدان و تحلیل‌گران بازی اعلام کردند وجود لوگوی V شکل در این تیزر به معنای وجود بخش 5 نفره در بازی است که اگر این شایعه صحت داشته باشد، می‌توان اعلام کرد FIFA 20 دارای بخش فوتبال خیابانی خواهد بود. از طرفی هم در این تیزر تصاویری از واقعی از شهرهای بزرگ دنیا نمایش داه شد که احتمال وجود داشتن بشخ فوتبال خیابانی را در این نسخه از فیفا بالاتر می‌برد.

شرکت EA تیزر جدید بازی FIFA 20 را با تیتر " همه جا استادیوم" است منتشر کرد که از همین تیتر می‌توان برداشت کرد عنوان مذکور در خیابان نیز جریان خواهد داشت و گیمر اجازه بازی کردن در خیابان‌ها را هم خواهد داشت. بخش خیابانی فیفا از قدیم دارای طرفداران بسیار زیادی بوده است و از آنجایی که مدت‌هاست شرکت الکترونیک آرتز دست به ساخت نسخه جدیدی از سری FIFA Street نزده است ، امکان دارد در این نسخه از سری FIFA قصد داشته باشد طرفداران سبک خیابانی را خوشحال کند.

اما همه‌ی این مطالب از تیزر منتشر شده از بازی برداشت شده است و شرکت فیفا تاکنون صحت هیچ کدام از آن‌ها را اعلام نکرده است و باید تا برگزاری کنفرانس این شرکت که امشب خواهد بود، صبر کرد.

در ادامه تیزر منتشر شده از این بازی را مشاهده کنید: 

 

 
 

انتهای پیام/

 

اخبار مرتبط

بهترین تصاویر پس زمینه امروز +تصاویر

تنظمیات آسان‌تر نقاط اتصال در بروزرسانی جدید اندروید

بهترین تصاویر پس زمینه امروز +تصاویر

0 نظر

ارسال نظر

capcha