سعید فتاحی، همه کاره فوتبال ایران

سعید فتاحی، همه کاره فوتبال ایران

به گزارش سراج24، سعید فتاحی، رئیس مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران این روز‌ها حواشی زیادی داشته و فوتبالدوستان حتی او را به دلیل کار‌هایی که انجام داده، بیشتر از فوتبالیست‌ها می‌شناسند. او کمک داوری بوده که ابتدا به عنوان مسئول برگزاری‌ها انتخاب و سپس رئیس مسابقات سازمان لیگ شد و به دلیل اینکه حیدر بهاروند به امور لیگ دخالتی نمی‌کند، او همه کاره فوتبال ایران است.

فتاحی که مسئول سازمان لیگ هم است، در لیگ هجدهم اشتباهات زیادی داشته و به درگیری با اعضای تیم‌های دیگر هم پرداخته است. او مشکلات زیادی به پا کرده، از درگیری با سرپرست خونه به خونه بابل در فینال جام حذفی پارسال که سبب مصدومیت محمودی شد.

در دیدار فولاد خوزستان و پرسپولیس در ورزشگاه غدیر هم که با حواشی زیادی همراه بود و پرسپولیس شکست خورد، او به اعضای تیم پرسپولیس گفت که برق قطع شده و تا دقایقی دیگر مشکل حل می‌شود که پیام او و برخی مسائل دیگر سبب برهم ریختن تمرکز آن‌ها شد تا شکست بخورند.  

همچنین حواشی بلیت فروشی نیز در این سال‌ها همیشه جنجالی بوده و نقش اول آن را هم سعید فتاحی بازی کرده است.

شاید مردم اسپانیا، ایتالیا، انگلیس و ... مسئول برگزاری مسابقات لیگ برترشان را ندادند، اما سعید فتاحی به دلیل مصاحبه‌ها و برگزاری نشست خبری در فوتبال ایران معروف شده و او را بیشتر از فوتبالیست‌ها می‌شناسند.  

البته باید این را هم بگوییم که هیچ ماجرایی در فوتبال ایران وجود ندارد که سعید فتاحی در مورد آن اظهارنظر نکرده باشد. او بیشتر از سرمربی تیم ملی، رئیس فدراسیون فوتبال و حتی بازیکنان دیده می‌شود و اصرار دارد که در هر شرایطی مقابل دوربین‌ها قرار بگیرد.

فتاحی در تمام دیدار‌های حساس، در کنار زمین حضور دارد و نتیجه این اتفاق، ماجرایی شبیه درگیری فیزیکی با سرپرست باشگاه خونه‌به‌خونه است. این مدیر بعد از بازی‌ها در میکسدزون به استقبال خبرنگار‌ها و پرسش‌های‌شان می‌رود و البته که پاسخگو بودن، یک خصلت قابل‌تقدیر است، اما بدون تردید پاسخگویی با تمایل افراطی به دیده شدن به هر قیمتی تفاوت زیادی دارد.

 ادبیات فتاحی در مواردی، بسیار تند و زننده بوده و چه در مواجهه با مدیرعامل باشگاه استقلال و چه روی خط تلفنی برنامه زنده شبکه ورزش با لحن بدی صحبت می‌کند. در همین حال کمتر کسی در فوتبال ایران، نام حیدر بهاروند را شنیده است. شاید بسیاری از هواداران فوتبال ندانند، اما بهاروند، مسئول اصلی سازمان لیگ و در واقع رئیس سعید فتاحی است. پیش‌تر، مهدی تاج و عزیز‌الله محمدی در پست ریاست سازمان لیگ، چهره‌هایی رسانه‌ای به‌شمار می‌رفتند، اما بهاروند همه مسئولیت‌های رسانه‌ای را به سعید فتاحی واگذار کرده است و او همه کاره فوتبال ایران است.

حال باید دید با توجه به اتفاقاتی که رخ می‌دهد، آیا او از سمتش اخراج خواهد شد یا خیر؟

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

مدافع باشگاه ماشین سازی تبریز پرسپولیسی می‌شود

ادعای رسانه‌های اروپایی نسبت به سرمربی آینده تیم فوتبال پرسپولیس

یحیی سکوت خود را شکست

0 نظر

ارسال نظر

capcha