سالک:

روز قدس برکات بسیاری برای فلسطین داشته است

  روز قدس برکات بسیاری برای فلسطین داشته است

به گزارش سراج24، احمد سالک عضو کمیسیون فرهنگی مجلس، با اشاره به حضور مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس، گفت: امسال راهپیمایی روز قدس در ۹۵۰ نقطه در داخل کشور و همه کشور‌های اسلامی برگزار خواهد شد که حامل ویژگی خاصی نیز خواهد بود.

وی افزود: راهپیمایی روز جهانی قدس امسال ویژگی خاصی دارد که آن هم مقابله با اجرایی شدن طرح معامله قرنی است، طرح که آمریکایی‌ها مدتهاست برای منافع صهیونیست‌ها دنبال کرده و برای آن دست و پا می‌زنند اما با شکست مواجه خواهد کرد.

سالک همچنین با اشاره به دستاورد‌های مهم روز جهانی قدس پس از پیروزی انقلاب تصریح کرد: روز قدس برکات بسیاری برای فلسطین داشته است که یکی از آثار و دستاورد‌های بزرگ این روز تثبیت آرمان فلسطین بوده است.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس خاطر نشان کرد: نباید از یاد برد که مردم فلسطین روزی برای دفاع از سرزمین خودشان با سنگ در برابر اسرائیل ایستادگی می‌کردند درحالی که امروز با موشک به مقابله با اسرائیل می‌پردازند موضوعی که جزء پیروزی‌های بزرگ فلسطینیان محسوب می‌شود.

وی در پایان ابراز امیدواری کرد: ان‌شاءالله امسال هم حضور با شکوه مردم در صحنه راهپیمایی روز قدس پاسخ محکمی را به آمریکا و اعوان و انصارش در منطقه خواهد داد.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

جوانان محور بیانیه‌ی گام دوم هستند/ مسئله‌ی فرهنگ یک زیرساخت در این بیانیه است

بعد از پیروزی انقلاب اسلامی ما در سخت‌ترین کار‌ها به پیروزی رسیدیم

هزینه تست ابعاد «مقاومت فعال» ایران

0 نظر

ارسال نظر

capcha