عناوین در حال ساخت برای کنسول PS4، برای همین کنسول عرضه خواهند شد

عناوین در حال ساخت برای کنسول PS4، برای همین کنسول عرضه خواهند شد

به گزارش سراج24، با توجه به نزدیک شدن معرفی کنسول‌های نسل بعد شرکت‌ها از جمله سونی، بسیاری از منتقدان و گیمرها نگران عناوینی هستند که قرار بود برای کنسول PS4 عرضه شوند. انتظار می‌رود سه عنوان The Last of Us Part II، Death Stranding و Ghost of Tsushima به کنسول PS4 برسند اما به تازگی شایعات مبنی بر عرضه این عناوین برای کنسول PS5 به گوش می‌رسید.

پاما شرکت سونی به طور رسمی و مستقیم اعلام کرد این عناوین به کنسول پلی استیشن ۴ خواهند آمد و فهرستی از عناوینی که قرار است برای این کنسول تا قبل از عرضه کنسول بعدی این شرکت منتشر شود را اعلام کرد که برجسته‌ترین آن‌ها عناوین The Last of Us Part II، Death Stranding و Ghost of Tsushima بودند و تاکنون به طور رسمی فقط عناوین Starfield و The Elder Scrolls VI برای عرضه در کنسول PS5 تایید شده‌اند.

این عناوین هرکدام تا حد بالایی برای کنسول PS4 طراحی شده‌اند و شرکت‌های سازنده آن‌ها احتمالا دست به تغییر ساختار بازی خود برای کنسول PS5 نخواهند زد. از طرفی هم این شرکت‌های سازنده عناوین ویدیویی هرگز بازار کنسول جدید شرکت سونی را از دست نخواهند داد و احتمالا نسخه ریسمتر شده از این عناوین را برای کنسول نسل بعدی عرضه خواهند کرد چرا که با آمدن کنسول PS4 برخی عناوین پرطرفدار کنسول PS3 ریمستر و برای کنسول جدید عرضه شد.

هنوز از سه عنوان مذکور اطلاعات زیادی در دسترس نیست و باید تا زمان عرضه رسمی این عناوین صبر کرد . از طرفی هم به دلیل نبودن شرکت سونی در مراسم E3 2019 احتمالا انتشار اطلاعات بیشتر درباره این بازی‌ها با تاخیر مواجه خواهد شد.

کنسول PS4 سال‌های آخر عمر خود را می‌گذراند اما نام PS4 لیست بلند بالایی را از عناوین انحصاری در ذهن گیمرهای این کنسول می‌آورد. کنسول پلی استیشن ۴ توانسته است پرطرفدارترین کنسول تاریخ شود و با عناوینی مثل Read Dead و یا God Of War برای همیشه در خاطر کاربران باقی بماند.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

0 نظر

ارسال نظر

capcha