کیانفر: غصه می‌خورم وقتی می‌بینم جوان‌ها را پیر می‌کنند و من در خانه بیکار نشسته‌ام

کیانفر: غصه می‌خورم وقتی می‌بینم جوان‌ها را پیر می‌کنند و من در خانه بیکار نشسته‌ام

به گزارش سراج24، «گمگشته» نام سریالی است که سال ۸۰، رامبد جوان برای رمضان تلویزیون ساخت. این شب‌ها مردم شاهد تکرار این مجموعه تلویزیونی از شبکه آی‌فیلم هستند. سریالی که در کنار نقش‌آفرینی ویژه آتیلا پسیانی، فرامرز صدیقی و آتنه فقیه‌نصیری، صدیقه کیانفر بازیگر تئاتری کشورمان شمّه دیگری از آموخته‌های ارزشمند هنری‌اش را به رخ می‌کشد. شاید آخرین کاری که از او در تلویزیون پخش شد به سریال «کیمیا» جواد افشار برگردد. البته او در این سال‌ها کم و بیش به عنوان بازیگر سریال‌های رادیویی حضور داشت حتی قرار بود در این روز‌ها هم کار رادیویی انجام دهد. اما گویا این اتفاق نیفتاد و باز هم در بیمارستان شرکت نفت بستری شد.

صدیقه کیانفر ضمن تأیید خبر بستری شدن در بیمارستان، گفت: من بیش از یک هفته است در بیمارستان شرکت نفت بستری شده‌ام و جز مدیر خانه پیشکسوتان و شخصیتی، چون «آتش تقی‌پور» کسی به دیدنم نیامد. امروز بعد از این دوران نقاهت که بستر بیماری خسته‌ام کرده، مرخص می‌شوم. علت اصلی این رفت و آمد‌ها به بیمارستان و خوابیدن در بستر، بیماری صرف نیست، بلکه به من کار نمی‌دهند و غصه می‌خورم چرا مرا فراموش کرده اند.

وی افزود: یک زمانی ۵ صبح به سر صحنه فیلمبرداری می‌رفتم و بعد از ۲۴ ساعت مدام سرکار، بازی‌ام به سرانجام می‌رسید. می‌گفتم وای حیف شد که این پروژه تمام شد؛ هیچ‌وقت برای زیاد کار کردن اعتراض نکردم. تا توان داشتم کار کردم و الان هم توان دارم، ولی نمی‌دانم چرا به من کار نمی‌دهند. چون پیر شدم به من کار نمی‌دهند، ولی یادشان باشد پیر شدن دلیل بر بیکاری نیست.

بازیگر سریال «میوه ممنوعه» با بیان اینکه مریض شدم مرا کنار گذاشتند، تأکید کرد: هیچ‌وقت از نظر مالی با هیچ کارگردانی مشکلی نداشتم. من برای مردم و برای دلم کار کردم. من هر وقت نقشی به من می‌دادند دیگر صدیقه کیانفر نبودم و سعی کردم با کاراکتر جدید زندگی کنم. اما به وقت بیماری و پیری، کنار گذاشته شدم. فراموش نکنند من در گذشته خیلی فیلم کار کردم. همیشه در صحنه بودم و الان فقط تنها کسی که با من کار می‌کند و من را به کار دعوت می‌کند "سوسن‌پرور" است. فقط اوست که فکر نمی‌کند ناتوانم یا توانا، سالمم یا ناسالم؛ او به این نکته توجه می‌کند که دوست دارم با عشق برای هنر این مملکت کار کنم.

وی با تأکید بر این نکته که مسئولین باید توجه کنند هرکسی که رسید نگویند بیا بازی کن و یا جوان‌ها را پیر نکنند ما در منزل بیکار باشیم، افزود: من اگر مریض می‌شوم از غصه کار نکردن است؛ و غصه به بدن آسیب می‌زند و راهی بیمارستان می‌شوم. غصه می‌خورم وقتی می‌بینم جوان‌ها را پیر می‌کنند و من در خانه بیکار نشسته‌ام. این اتفاقات دلم را می‌شکند. من بار‌ها گفته‌ام مسئولین باید توجه کنند هرکسی از راه رسید نگویند بیا بازی کن! هنرمندان با تجربه‌شان را به راحتی کنار نگذارند و فراموش نشوند. ما که هیچ‌وقت برای پول گرفتن چانه‌زنی نداشتیم و هنرمندان قانعی بودیم.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

کدام بازیگران ایرانی به زبان خارجی مسلط هستند؟

نگار جواهریان و رامبد جوان در اکران قانون مورفی+تصاویر

فرزند احمد پورمخبر: تصویر یادگاری پدرم با یک دستفروش مسئله‌ساز شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha