هفته پایانی سری آ ایتالیا؛

نتیجه هفته سی و هشتم سری آ ایتالیا

نتیجه هفته سی و هشتم سری آ ایتالیا

به گزارش سراج24، رقابت‌های فوتبال سری آ ایتالیا امروز با برگزاری چند دیدار پیگیری می‌شود تا پرونده این رقابت‌ها در این فصل بسته شود. تیم فوتبال یوونتوس پیش از این عنوان قهرمانی اش را در این مسابقات قطعی کرده بود و قرار است در بازی تشریفاتی به مصاف سمپدوریا برود.  

اما در یکی از مهم‌ترین دیدار‌ها تیم فوتبال فوتبال جنوا که با ۳۷ امتیاز تیم هفدهم جدول است و نامزد اصلی سقوط به دسته پائین‌تر پس از تیم‌های فوتبال فروزینونه و کیه وو که سقوطشان به سری بی قطعی شده است، به مصاف فیونتینایی می‌رود که خودش با ۴۰ امتیاز تیم پانزدهم جدول است و مانند اودینزه و امپولی خطر سقوط به دسته پائین‌تر را احساس می‌کند.  

اینتر، رم، آتلانتا و میلان دیگر تیم‌هایی هستند که بازی مهمی پیش رو دارند و سر سختانه برای سهمیه لیگ قهرمانان اروپا تلاش می‌کنند. طبق قوانین ۴ تیم نخست سری آ مستقیم به لیگ قهرمان اروپا می‌روند و تیم‌های پنجم و ششم به ترتیب سهمیه قطعی و سهمیه از طریق پلی آف لیگ اروپا را کسب می‌کنند.  

آتلانتا، اینتر، میلان و رم به ترتیب با ۶۶، ۶۶، ۶۵ و ۶۳ امتیاز دررده‌های سوم تا ششم قرار دارند و همچنین تیم فوتبال تورینو با ۵۹ امتیاز در رتبه هفتم حضور دارد و منتظر ناکامی رمی‌ها برای کسب سهمیه پلی آف لیگ اروپاست.  

شایان ذکر است که دو بازی از هفته پایانی شب گذشته پیگیری شد و تیم‌های ناپولی و کیه وو به ترتیب به مصاف بولنیا و فروزینونه رفتند.  

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

مدافع باشگاه ماشین سازی تبریز پرسپولیسی می‌شود

ادعای رسانه‌های اروپایی نسبت به سرمربی آینده تیم فوتبال پرسپولیس

یحیی سکوت خود را شکست

0 نظر

ارسال نظر

capcha