عرب: تیم ما شایسته صعود بود

عرب: تیم ما شایسته صعود بود

به گزارش سراج24، ایرج عرب مدیرعامل باشگاه پرسپولیس پس از بازی این تیم مقابل السد قطر گفت: تیم ما شایسته صعود بود. حالا به هر دلیلی از جمله داوری، به مرحله حذفی رقابت‌ها راه پیدا نکردیم. بچه‌ها خیلی خوب بازی کردند و از همه آن‌ها تشکر می‌کنم.

عرب در مورد نقل و انتقالات باشگاه پرسپولیس برای فصل آینده کفت: هنوز برانکو لیستی مبنی بر جذب بازیکن به باشگاه ارائه نداده است و تا پایان مسابقات نیمه نهایی و حذفی در مورد نقل و انتقالات صحبت نمی‌کنیم تا تمرکز تیم درمسابقات آتی برهم نخورد.

عرب در مورد حواشی بازی با سپاهان اصفهان در نیمه نهایی جام حذفی گفت: باشگاه پرسپولیس از حواشی دوری کرده و این مهمترین عامل موفقیت ما بوده است. وارد نشدن به حواشی در بازی با سپاهان به ما کمک می‌کند تا در تمامی موارد تابع قوانین فدراسیون فوتبال باشیم. هر آنچه که قانون بگوید به اجرا می‌گذاریم. ما با سپاهانی‌ها در یک تعامل بسیار خوب هستیم و امیدواریم فضای خوبی ایجاد شود تا شاهد فوتبالی خوب باشیم و هیچگونه حواشی را نبینیم.

وی ادامه داد: ژاوی اسطوره دنیای فوتبال است و ترجیح دادیم تا طی مراسمی کوچک از وی تجلیل به عمل بیاوریم.

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس در مورد مطالبات بازیکنان و کادر فنی بیان کرد: در مورد قرارداد بشار باید بگویم، فعلا تا به اینجا باشگاه بحث پرداختی‌های برانکو و بازیکانن داخلی را داشتیم. انشاالله با تامین منابع مالی پرداختی بازیکنان خارجی نیز صورت می‌گیرد.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

عرب: احتمال دارد اردوی کانادا لغو شود

عرب: لوگوی باشگاه پرسپولیس در خطر توقیف نیست

اظهارات عرب در خصوص آخرین وضعیت برانکو در پرسپولیس

0 نظر

ارسال نظر

capcha