مجیدی: سال ۲۰۰۴ با العین قهرمان آسیا شدم

مجیدی:  سال ۲۰۰۴ با العین قهرمان آسیا شدم

به گزارش سراج24، فرهاد مجیدی سرمربی تیم فوتبال استقلال ایران در نشست خبری پیش از دیدار با العین در چارچوب رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا گفت: می‌توانستیم الدحیل را شکست داده و با شرایط بهتری به این مسابقه بیایم، اما این اتفاق رخ نداد.

او تصریح کرد: من سال ۲۰۰۴ با العین قهرمان آسیا شدم و باید از برونو متسو مربی خودم یاد کنم. من آخرین ایرانی هستم که جام لیگ قهرمانان آسیا را لمس کردم.

مجیدی گفت: در تمام سال‌هایی که در امارات بازی می‌کردم، از العین به عنوان یک باشگاه بزرگ یاد می‌شد و خوشحالم به عنوان یک مربی برابر این باشگاه قرار می‌گیرم. هیچگاه از العین جدا نشدم و از این باشگاه خاطرات زیادی دارم.

غفوری: برای باشگاه‌های بزرگ نتیجه همواره مهم است

وریا غفوری بازیکن تیم فوتبال استقلال ایران در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر العین گفت: شرایط تیم ما خوب است و ما به خوبی تمرین کرده‌ایم. درست است که اهمیت این بازی تا حدی کم شده است و تاثیری روی صعود ۲ تیم ندارد و هرکسی برنده شود به مرحله بعدی راه پیدا نمی‌کند، اما هدف ما این است که یک بازی خوب را ارائه دهیم و بتوانیم با سه امتیاز به تهران باز گردیم.

وی افزود: درست است که فردا نتیجه تاثیری بر سرنوشت ۲ تیم ندارد، اما برای باشگاه‌های بزرگ نتیجه همواره مهم است حتی زمانی که نتوانند به مرحله بعدی بروند. نتیجه بازی فردا در تاریخ باشگاه‌ها ثبت می‌شود و در رزومه آن‌ها جای می‌گیرد. برای ما این مسئله مهم است و هواداران‌مان هم برایشان این بازی مهم است. این آخرین بازی ما است و می‌خواهیم با یک خاطره خوب و خوش و با پیروزی بازی‌های این فصل را به پایان برسانیم.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

فتح‌الله‌زاده: من با وزیر درگیر می‌شوم و باج به مدیرعامل نمی‌دهم

خداحافظی مربی استقلال از هوادارانش+عکس

واکنش رسانه‌های ایتالیایی به امضای قرارداد استراماچونی با استقلال

0 نظر

ارسال نظر

capcha