پیام افطاری پرحاشیه‌ی ریاست جمهوری؛

نا امیدی روحانی از حمایت هنرمندان حامی خود

نا امیدی روحانی از حمایت هنرمندان حامی خود

به گزارش سراج24؛ ضیافت افطاری هنرمندان به رسم هر ساله در نهاد ریاست جمهوری برگزار شد؛ اما این‌بار بی سروصدا و بدون حاشیه. سال گذشته بود که هنرمندان ضمن رد دعوت حضور در مراسم افطاری ریاست جمهوری نسبت به شرایط بد اقتصادی مردم اعتراض کردند.

حال پس از گذشت یک سال شنیده‌ها حاکی از آن است که واحد تشریفات نهاد ریاست جمهوری دیگر کارت دعوتی برای هنرمندان نفرستاده و طی تماس تلفنی از آن‌ها برای حضور در این مراسم دعوت به عمل آمده است.

عکس‌های منتشر شده از این مراسم که در شامگاه شنبه 28 اردیبهشت برگزار شد نشان دهنده‌ی آن است که چهره‌ی‌های هنری شاخص که روزی تمام قد در کنار دولت تدبیر و امید ایستاده‌ بودند؛ دیگر تمایلی به حضور در محافل نزدیک به دولت ندارند.

شرایط اقتصادی جامعه هر روز بدتر از روز قبل می‌شود و مردم بی‌تدبیری‌های دولت روحانی را مسبب این اوضاع می‌دانند. در چنین شرایطی بالطبع حامیان دولت نیز مورد عتاب و شماتت مردم قرار گرفته‌اند. شخص آقای حسن روحانی که همچنان بر این باور است که برجام کشور را از ویرانی به آبادی رساند، عقبه سیاسی دولت هم که در پستو‌های خود به دنبال اهداف حزبی خود هستند پس تنها هنرمندان به عنوان عقبه‌ی اجتماعی دولت در تیرس افکار عمومی مردم قرار گرفتند.

بقای هنرمندان در اقبال عمومی است و آن‌ها تا زمانی پای عهد خود می‌مانند که محبوبیتشان در بین مردم به خطر نیفتد.

حضور کم تعداد هنرمندان سرشناس و حامیان مطرح روحانی در این مراسم افطار نشان دهنده‌ی کاهش شدید مقبولیت و محبوبیت روحانی در جامعه است.

نکته‌ی جالب دیگر از این مراسم اظهارات روحانی خطاب به هنرمندان است. روحانی در قسمتی از صحبت‌های خود، از هنرمندان می‌خواهد که با هنر خود، فرهنگ مقاومت در برابر دشمن و ظالم را ترویج نمایند.

آقای روحانی مشخص ننمودند که از کدام دسته از هنرمندان می‌خواهند که هنر مقاومت در برابر ظالم را ترویج کنند!؟ اگر بطور پیش‌فرض غرب را به عنوان دشمن درجه یک ایران در نظر بگیریم، غالب هنرمندان حامی آقای روحانی نسبت به غرب حس دشمنی ندارند و بعضا از امریکا به عنوان بهترین کشور دنیا یاد می‌کنند. اکثر آن‌ها تابعیت یکی از کشورهای غربی را دارند و با به دنیا آوردن فرزندان خود در غرب سعی دارند بهترین هدیه‌ی دنیا را به آن‌ها بدهند!

آیا آقای روحانی از این دست از هنرمندان می‌خواهند که فرهنگ مقاومت در برابر دشمنی‌های غرب را ترویج کنند؟!

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

صحبت‌های روحانی فرار روبه جلو است

برای برون رفت از وضعیت فعلی نیازمند مدیرانی جوان و انقلابی هستیم

عکش نوشت/کشوری که روحانی تحویل می دهد

0 نظر

ارسال نظر

capcha