مقام یمنی: پرجمعیت‌ترین منطقه صنعا هدف متجاوزان سعودی قرار گرفت

مقام یمنی:  پرجمعیت‌ترین منطقه صنعا هدف   متجاوزان سعودی قرار گرفت

به گزارش سراج24، ­به نقل از شبکه تلویزیونی المنار‏، یوسف الحاضری، سخنگوی وزارت بهداشت یمن با اشاره به افزایش شمار قربانیان حملات صبح امروز متجاوزان سعودی به محله‌ای مسکونی در تقاطع خیابان‌های الرباط و الرقاص در صنعا، تاکید کرد منطقه هدف قرار گرفته از پرجمعیت‌ترین و شلوغ‌ترین مناطق پایتخت یمن است.

یوسف الحاضری در ارتباطی تلفنی درباره آخرین آمار قربانیان و آمادگی بیمارستان‌ها برای درمان مجروحان گفت: «این جنایت پلید صبح امروز بین ساعت هشت تا هشت و نیم صبح روی داد، در حالی که همه می‌دانند در این ساعت از روز در ماه مبارک رمضان، اغلب مردم یمن که روزه‌دارند، خواب هستند. اما در این لحظات بود که این جنایت زشت روی داد و تا این لحظه ۵۸ نفر قربانی داشته است که از آنان ۶ تن شهید شدند که ۴ نفر از این شهدا از کودکان بودند. چندین بیمارستان در حال حاضر در حال کمک‌رسانی به مجروحان هستند و به زودی با بدست آوردن آمار نهایی قربانیان، نام و مشخصات کامل این افراد اعلام خواهد شد، اما تا این لحظه در حال یافتن قربانیان زیر آوار‌ها هستیم».

او در ادامه گفت: «البته نباید قربانیان جانبی این جنایت را فراموش کنیم، یعنی ده‌ها هزار تن از زنان و کودکان در حالی که در خانه‌های خود خواب بودند، در پی این جنایت و با شنیدن صدای انفجارها، وحشت زده شده اند. خانه‌های بسیاری آسیب دیده اند. شیشه پنجره‌ها شکسته شده است, زیرا منطقه هدف قرار گرفته، منطقه مسکونی بسیار پرجمعیتی در مرکز صنعاست و همگی این را می‌دانند که این منطقه یکی از شلوغ‌ترین مناطق پایتخت است».

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

سازش امارات با تل‌آویو سقوط اخلاقی و راهبردی است

مرحله جدیدی از اقدامات اطلاعاتی علیه ائتلاف سعودی آغاز می‌شود

شاهد نقض آشکار حقوق بشر در یمن هستیم

0 نظر

ارسال نظر

capcha