طلسم مهاجم پرسپولیس در لیگ برتر شکست

طلسم مهاجم پرسپولیس در لیگ برتر شکست

تیم فوتبال پرسپولیس تهران در چارچوب هفته بیست و نهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران مقابل ماشین سازی تبریز به تساوی رسید و همچنین سپاهان اصفهان رو در روی پدیده مشهد متوقف شد تا تیم قهرمان در هفته پایانی مشخص شود. برای شاگردان برانکو، علی علیپور دقیقه ۸۱ گلزنی کرد و تنها گل تیم تبریزی را نیز چای کویتونگو زد.

علیپور پس از گلزنی رو در روی ماشین سازی، طلسم ۵۷۱ دقیقه (۳۴ هزار و ۲۶۰ ثانیه)‌ای خود را شکست و موفق شد در هفته بیست و نهم لیگ برتر گل بزند. او پس از گلزنی مقابل سایپا در چارچوب هفته بیست و پنجم رقابت‌های لیگ برتر، رو در روی ذوب آهن، سپاهان، تراکتورسازی در لیگ برتر و الاهلی عربستان و پاختاکور ازبکستان در لیگ قهرمانان گلزنی نکرد تا طلسم او در دقیقه ۸۱ بازی با ماشین سازی شکسته شود.

البته در تمامی بازی‌های فوق وقت‌های اضافه نیز بوده است، اما در این گزارش تنها ۹۰ دقیقه رسمی بازی حساب شده است.

همچنین علیپور که با ۱۴ گل زده همراه با لوسیانو پریرا در رده دوم جدول گلزنان قرار دارد، درصدد است رو در روی پارس جنوبی جم گلزنی کند و با سبقت از کی روش استنلی برای دومین بار متوالی آقای گل فوتبال ایران لقب بگیرد.

در حالی هفته سی ام رقابت‌های لیگ ۲۶ اردیبهشت آغاز می‌شود که پرسپولیس در جم به مصاف پارس جنوبی می‌رود و سپاهان در اصفهان میزبان استقلال خوزستان است.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

برانکو: فقط به یک چمدان نیاز دارم تا پول را به کرواسی بیاورم

سرمربی پرسپولیس به آلمان می‌رود

بهترین گلزن پرسپولیس لژیونر می‌شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha