وزیر ارتباطات:

۱۰ استان، بیش از ۱۴ شرکت اینترنتی، ۸ درصد کم‌فروشی کرده‌اند+فیلم

 ۱۰ استان، بیش از ۱۴ شرکت اینترنتی، ۸ درصد کم‌فروشی کرده‌اند+فیلم

به گزارش سراج24، مدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری ارتباطات روز گذشته درباره کم‌فروشی اینترنتی برخی از شرکت‌ها گفت: شکایت‌های متعددی از مردم درباره کم‌فروشی در اینترنت به ما رسیده است، اگرچه گزارش های رسمی بروز تخلفی را نشان نداد، اما گروهی ویژه را مامور کردم تا به صورت مخفیانه سرویس‌های اینترنتی را در نقاط مختلف کشور خریداری کرده و حجم اینترنت ارائه شده را اندازه‌گیری کند.

وی افزود: در این بررسی مشخص شد در بیش از ۱۰ استان، بیش از ۱۴ شرکت اینترنتی، ۸ درصد کم‌فروشی کرده‌اند. این کم‌فروشی مصداق حق‌الناس بوده و وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات باید به آن رسیدگی کند و ما درباره این موضوع با کسی تعارف نداریم.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: از سازمان تنظیم مقررات خواسته شد تا اسامی شرکت‌های متخلف و استان ها را منتشر کند، همچنین تمامی پولی که به ناحق از مردم اخذ شده است باید به آنها بازگردانده شود.

در ادامه ویدئوی توضیحات وزیر ارتباطات در این خصوص را مشاهده می‌کنید.

 
 

چندی پیش وزیر ارتباطات با انتشار توییتی در صفحه شخصی‌اش اعلام کرد در بازرسی مخفی و بدون اطلاع از شرکت‌های اینترنتی، کم‌فروشی ۸ درصدی برخی از آنها در برخی استان‌ها تأیید شده است. پس از اعلام این خبر از سوی آذری جهرمی و بررسی‌های سازمان‌ تنظیم مقررات، نام ۱۴ شرکتی که بین ۵ تا ۸ درصد کم‌فروشی داشتند، اعلام شد.

انتهای پیام /

اخبار مرتبط

وزیر ارتباطات: بدهکارهم شدیم!

اشتباه جالب حسن روحانی، در جلسه دیدار با مدیران ارشد وزارت ارتباطات+فیلم

واکنش محمدجواد آذرجهرمی به شوخی یک کاربر توییتر درباره حامله شدن +فیلم

0 نظر

ارسال نظر

capcha