نانسی پلوسی: دادستان کل آمریکا حقایق را وارونه جلوه می‌دهد

نانسی پلوسی: دادستان کل آمریکا  حقایق را وارونه جلوه می‌دهد

به گزارش سراج24، نانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا اعلام کرد دادستان کل آمریکا از گفتن حقایق امتناع می‌ورزد، حقایق را وارونه جلوه می‌دهد و در حقیقت به کنگره و مردم آمریکا دروغ می‌گوید.

رئیس مجلس نمایندگان گفت: «روز بسیار غم انگیزی برایم بود از این که مجبور بودم ویلیام بار، دادستان کل را به دروغگویی به کنگره متهم کنم.»

نانسی پلوسی گفت که او سعی کرده است بین تفکیک قوا در قانون اساسی احترام گذارد، اما نمی‌توانست ببیند دادستان کل به کنگره و در مقیاس بزرگ‌تر به مردم آمریکا دروغ بگوید.

پلوسی گفت: «من با ناراحتی آن حرف را گفتم، زیرا سعی کرده ام به قانون اساسی گوش دهم و به قانون اساسی و تفکیک قوا احترام گذارم، اما می‌دیدم که دادستان کل آمریکا از گفتن حقایق امتناع می‌ورزد، حقایق را وارونه جلوه می‌دهد و در حقیقت به کنگره و مردم آمریکا دروغ می‌گوید. چرا؟ چرا؟ برای این که علاوه بر این که از رئیس جمهور محافظت کند بلکه از منافع خاصی که داشتند هم محافظت کند.»

رئیس مجلس نمایندگان آمریکا همچنین افزود: «من این را به کمیته‌های قضایی و اگذار می‌کنم. شش کمیته قضایی در حال بررسی این مسئله هستند. مسیری است که مطابق با مسئولیت‌های آن‌ها است و ما هفته آینده جلسه استماع با آن‌ها خواهیم داشت.»

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

کلیپ نوشت| دنیا دیگر طاقت دروغ‌های آمریکا را ندارد

فیلم| ایران عامل مشکلات مصر و لیبی است!

دروغی که سرنوشت یک ملت را به بازی گرفت

0 نظر

ارسال نظر

capcha