صادقی: مجیدی می‌تواند، نسل جدیدی را در استقلال بوجود بیاورد

صادقی:  مجیدی می‌تواند، نسل جدیدی را در استقلال بوجود بیاورد

به گزارش سراج24، امیر حسین صادقی بازیکن سابق تیم فوتبال استقلال تهران بعد از پیروزی ۴ بر ۲ این تیم مقابل استقلال خوزستان در مورد این دیدار اظهار کرد: بازی سختی بود و سرمربی، بازیکنان و باشگاه این روز‌ها استرس زیادی را تجربه می‌کنند. کسب این ۳ امتیاز نشان می‌دهد بازیکنان دوندگی بالایی داشته اند و آن‌ها برای فرهاد و هواداران می‌جنگند.

او در مورد نتیجه این دید ار گفت: از ثبت عدد ۴ برای استقلال بسیار خوشحالم.

صادقی در مورد فرهاد مجیدی بیان کرد: مجیدی با یک بازی و ۱۰ بازی مجیدی نشده و سال‌ها برای این تیم زحمت کشیده و کاپیتان این تیم بوده است. او الان نیاز به حمایت دارد و به اندازه ارزش هایش باید از او حمایت کرد. سازمان لیگ و وزارت ورزش و جوانان باید از مجیدی حمایت کنند. او دوره‌های مربیگری زیادی را پشت سر گذاشته و ۸۰،۹۰ درصد برای باشگاه استقلال مفید است. مجیدی می‌تواند جوانگرایی کند و نسل جدیدی را در استقلال بوجود بیاورد.

او درباره  بازی آسیایی پیش روی استقلال مقابل تیم فوتبال الدحیل قطر گفت: شرایط برای استقلال سخت است و بازیکنان با استرس زیادی بازی می‌کنند. بازی سخت است و توکل به خدا و به نظرم بازیکنان حفظ آبرو کنند تا برای فصل بعد با تلاش بیشتری بازگردیم.

صادقی در مورد برکناری شفر از سرمربیگری استقلال تصریح کرد: اشتباه بود شفر را به استقلال برگردانند. نتوانست بازیکن بگیرد و افتخاری قرارداد بستن با مربی خارجی را بلد نبود. هر مربی‌ای که به استقلال می‌آید باید قهرمانی بیاورد چرا که این تیم دو ستاره و میلیون‌ها هوادار دارد، استقلال جام هایش را در آسیا آورده و مجیدی در آسیا بوده و اگر برای قهرمانی هر مربی به استقلال بیاید حلالش نیست.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

ارجاع پرونده 2 استقلالی به کمیته تعیین وضعیت بازیکنان

توضیحات حاتمی درباره درگیری با امیر حسین صادقی

مدافع کنار گذاشته استقلال متن نامه اخراجش را منتشر کرد

0 نظر

ارسال نظر

capcha