فتحی: مربی فصل بعد خارجی است

فتحی: مربی فصل بعد خارجی است

به گزارش سراج24، امیر حسین فتحی مدیر عامل باشگاه استقلال تهران بعد از پیروزی این تیم مقابل استقلال خوزستان اظهار کرد: هواداران ما را دعا کنند تا بتوانیم نتایج خوبی بگیریم و این پیروزی را به آن‌ها تقدیم می‌کنم. از شفر تشکر می‌کنم، او مربی بزرگی بود و همه تلاش خود را برای استقلال به کار گرفت، اما توفیقی نداشت و نتوانست به ما کمک کند.

او در مورد راه ندادن شفر به تمرین استقلال گفت: به شفر از طریق واتس آپ و نامه اعلام کرده بودیم به تمرین نیاید و کار شفر غیر حرفه‌ای بود. روز گذشته هم با ساشا جلسه داشتم و به او گفتم که این کار درست نیست.

فتحی ادامه داد: نامه را شفر رویت کرده بود و با توجه به سابقه ۵۰ ساله وی نباید به تمرین می‌آمد، خودشان اذعان داشتند نامه را دیده اند. او مربی خوبی است و از طریق مسالمت آمیز با کمترین هزینه با او فسخ می‌کنیم. شفر یک سال دیگر قرارداد دارد و کولی هم قرارداد دارد و رضایت شفر را جلب می‌کنیم.

او درباره اینکه آیا تعلیق قرارداد وجود دارد یا خیر گفت: به عنوان حقوقدان اجازه بدهید این کار را مسالمت آمیز انجام دهیم.

فتحی درباره حضور قلعه نویی برای فصل آینده تصریح کرد: به خانواده، هواداران و پیشکسوتان استقلال احترام می‌گذاریم، اما مربی فصل بعد خارجی است. فرهاد مجیدی یک سال دیگر با ما قرارداد دارد و در کنار مربی خارجی کار می‌کند.

او درمورد دستیاران شفر گفت: دستیاران شفر معلق هستند تا تکلیف آن‌ها مشخص شود.

مدیرعامل باشگاه استقلال درمورد وضعیت صیادمنش گفت: وضعیت صیاد منش همه چیز را شفاف اعلام می‌کنیم.

او درباره اینکه آیا مجیدی به دلیل انتشار پیام در صفحه مجازی اش پس از دیدار با سپاهان توبیخ شده یا خیر گفت: توبیخ نشدند از مجیدی سوال کنید. ما از همه خواستیم پستی در اینستاگرام نگذارند.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

استراماچونی به طور رسمی هدایت تیم فوتبال استقلال را بر عهده گرفت

فتحی: استراماچونی به مدت ۲ فصل سرمربی استقلال شدند

گفتگو شفر با مدیرعامل باشگاه استقلال

0 نظر

ارسال نظر

capcha