شکایت رسمی باشگاه سپاهان سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس

شکایت رسمی باشگاه سپاهان سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس

به گزارش سراج24، به نقل از روابط عمومى باشگاه سپاهان، حواشی دیدار سپاهان و پرسپولیس روی سکو‌ها شروع شد و زمانی که سوت پایان بازی به صدا درآمد، برانکو با عصبانیت به سمت نیمکت سپاهان رفت تا اعتراض خود را به رفتار آن‌ها کنار خط نشان دهد.

روز گذشته ابتدا پرسپولیس از سیاوش یزدانی مدافع میانی سپاهان که پس از بازی در مورد دیدار جام حذفی صحبت کرده بود، شکایت کرد و در ادامه باشگاه اصفهانی شکایت خود را از رفتار بیرانوند به صورت رسمی اعلام کرد. این ماجرا با شکایت باشگاه پرسپولیس از استنلی کی روش ادامه دار شده است و حالا باشگاه سپاهان دست روی رفتار سرمربی سرخ‌ها گذاشته.

روز گذشته احکام کمیته انضباطی در مورد دیدار پرسپولیس و سپاهان اعلام شد و این در حالی بود که هیچ یک از پرسپولیسی‌ها با جریمه یا محرومیت مواجه نشدند. در سوی مقابل سیاوش یزدانی تا اطلاع ثانوی به دلیل اظهاراتش پس از بازی محروم شده و امیرقلعه نویی، تکسیرا و مهدی کیانی هم باید برای ارائه توضیحات در مورد رفتارشان به کمیته انضباطی بروند.

این داستان، اما همچنان ادامه دارد؛ روابط عمومی باشگاه سپاهان اعلام کرده از برانکو سرمربی کروات تیم پرسپولیس به کمیته اخلاق و همینطور کمیته انضباطی شکایت کرده و دلیل آن را رفتار پرخاشگرانه برانکو در هنگام سوت پایان بازی و هل دادن اعضای کادر فنی سپاهان اعلام کرده است.

باشگاه سپاهان مستندات حرکات برانکو که در بازی با استقلال هم تکرار کرده بود را به کمیته‌های انضباطی و اخلاق ارائه کرده است.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

مدافع باشگاه ماشین سازی تبریز پرسپولیسی می‌شود

ادعای رسانه‌های اروپایی نسبت به سرمربی آینده تیم فوتبال پرسپولیس

یحیی سکوت خود را شکست

0 نظر

ارسال نظر

capcha