لیکنز: هیچ موقع نگفته بودم که قهرمان می شویم

لیکنز: هیچ موقع نگفته بودم که قهرمان می شویم

به گزارش سراج24، جورج لیکنز سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی درباره باخت این تیم برابر تیم ذوب آهن اظهار کرد: امروز روز بدشانسی ما بود و خیلی بدشانسی آوردیم و  در ۲ ماه گذشته این بهترین عملکردی بود که ما توانستیم در زمین مسابقه ارائه بدهیم. همان طور که می‌دانید ما امروز بازی ترکیبی خوبی ارائه کردیم، اما متاسفانه شانس با ما یار نبود و پنالتی به نفع ما نگرفتند و امروز هم دیدید که چه اتفاقاتی رخ داد.

او ادامه داد: بازی را خوب شروع کردیم اما امروز سزاوار باخت نبودیم و بعد از ۲ شکست که در ۲ بازی گذشته  داشتیم شرایطمان سخت بود و برخی از یازیکنان اعتماد به نفسشان را از دست داده بودند، اما بعد از مدتی توانستیم به وضعیت خوب برسیم و فوتبال خوبی بازی کردیم. ذوب آهن در چند هفته گذشته شرایطش خوب بوده است و روی نوار برد قرار دارد و آن‌ها توانستند این بازی را پیروز شوند. ما امروز نشان دادیم که فوتبال باکیفیتی ارائه می‌دهیم و  به تیم ذوب آهن تبریک می‌گویم و برای این تیم آرزوی موفقیت در لیگ قهرمانان آسیا را دارم.

هیچ موقع نگفته بودم که قهرمان می شویم 

لیکنز درباره اینکه تراکتورسازی شانس اول قهرمانی بود، اما چه اتفاقاتی رخ داد که نتوانست موفق باشد، گفت:  هیچ موقع نگفته بودم که ما قهرمان می‌شویم، اما عملکرد و شخصیت‌  ما نشان دهنده کیفیت تیم ما بود و در بازی‌های قبلی خیلی خوب کار کردیم و شانس با ما یار نبود و در این بازی یک مقدار بدشانسی آوردیم. به غیر از دیدار مقابل سپیدرود در بازی‌های دیگر نشان دادیم که شخصیت تیمی ما چگونه است و اتفاقاتی رخ داد  که نتیجه از دست دادیم.   

منصوریان گفت شانس آوردیم پیروز شدیم 

او بیان کرد: هفته آینده با پرسپولیس بازی داریم و باید تمرکزمان را روی این بازی بگذاریم. با توجه به اتفاقاتی که رخ داده است شاید برگشت اعتماد به نفس خیلی سخت باشد، اما خیلی خوب برگشتیم. امروز اتفاقاتی رخ داد که نتوانستیم برنده باشیم. مربی حریف هم در پایان مسابقه به من گفت که بازی خوبی انجام دادیم و شانس آوردیم که این بازی را پیروز شدیم.  

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی درباره  داوری این بازی گفت: من نمی‌خواهم در مورد داوری این بازی صحبت کنم بلکه می‌خواهم در مورد داوری بازی‌های قبلی صحبت کنم در بازی نساجی یک پنالتی برای ما گرفته نشد همین طور در بازی قبل از آن. من برای ذوب‌آهن احترام قائلم این تیم، تیم خوبی است نتایج‌شان این را نشان می‌دهد، اما بعضی اوقات داوری مانند بازی مقابل نساجی تأثیر می‌گذارد.  

من به فوتبال پاک اعتقاد دارم 

لیکنز درباره اینکه فکر نمی‌کنید نتایج تراکتورسازی از خارج زمین برنامه‌ریزی می‌شود، گفت: نه، این باور ندارم با شما هم عقیده نیستم من به فوتبال  صادقانه و پاک اعتقاد دارم فقط جزئیات شانس بود که روی نتایج تأثیر گذاشت. من در مورد قهرمانی صحبت نکرده بودم و نباید فشار قهرمانی را روی دوش تیم می‌گذاشتیم و با عملکردمان باید نشان بدهیم که تیم خوب هستیم و در این شرایط مربی و بازیکنان باید خودشان را کنترل کنند و بازیکنان کارت‌های بیهوده نگیرند.  

لیکنز ادامه داد: ما در بازی قبلی اکبر ایمانی را از دست دادیم، اما نقی‌زاده جایگزین خوبی برای او بود. اسماعیلی‌فر و مهدی‌پور بازیکنان سابق ذوب آهن هستند که برای گذراندن خدمت سربازی در تیم ما هستند شاید امروز استرس  و اضطراب داشتند، اما کارشان را به نحو احسن انجام دادند. چیزی که می‌خواهیم این است که از نتیجه این بازی انرژی منفی نگیریم در این بازی عملکرد خوبی داشتیم و باید انرژی مثبت بگیریم که عملکرد خوبمان در بازی‌های بعدی ادامه داشته باشد.  

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی درباره رفتار هواداران این تیم گفت: اول از همه باید بگویم جدا از این مسائل هواداران ما بهترین هواداران دنیا هستند.   در مورد چند تماشاگر انگشت شمار که هفته قبل آن اتفاقات را به وجود آوردند صحبت نمی کنم و آن‌ها هوادار تراکتورسازی نیستند. ما هواداران بی‌شماری داریم که همیشه پشت تیم خود هستند. من همیشه حمایت کردم، اما این مسائل حاشیه‌ای به صورت انفرادی رخ داد و برای همه  هواداران تراکتورسازی نبود.  

وی در پایان گفت: اکنون  به جز پرسپولیس فاصله چندانی بین تیم‌ها وجود ندارد و ما می‌توانیم سهمیه بگیریم. به هر حال بستگی به این موضوع هم دارد که چه تیمی قهرمان جام حذفی شود و تیم چهارم هم می‌تواند سهمیه بگیرد. من فکر می کردم شجاعی با کارتی که گرفت بازی بعدی را از دست داده است، اما می‌گویند که ۲ کارت گرفته و محروم نشده است. همیشه به بازیکنانم گفتم دوست ندارم کارت بگیرند و گفتم کارت‌های بیهوده نگیرند این کنترل شخصی است که ما به آن نیاز داریم.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

تاثیر لیکنز روی ویلموتس

سرمربی خارجی تراکتورسازی دیگر به تبریز برنمی گردد

گل محمدی: اگر فغانی اشتباه کند از روی غرض نیست

0 نظر

ارسال نظر

capcha