منصوریان: پنالتی درست بود

منصوریان:  پنالتی درست بود

به گزارش سراج24، علیرضا منصوریان، سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان پس از پیروزی ۲ بر صفر تیمش مقابل تراکتورسازی تبریز در چارچوب هفته بیست و هفتم رقابت‌های لیگ برتر بیان کرد: ابتدا از هوادارانی که به ورزشگاه آمدند و تیم ما را حمایت کردند، تشکر می‌کنم، چون می‌توانستند در خانه هم این بازی را تماشا کنند و بازی سپاهان و پرسپولیس را هم ببینند.

او افزود: پس از بازی به بازیکنان گفتم که ۲ رکعت نماز شکر به جا بیاورند. بازی بسیار خوبی بود و فکر نمی‌کردیم در اصفهان سوپرایز شویم، چون در ۱۵ دقیقه اول فشار زیادی روی دروازه ما آمد و چند بازیکن بودند که کلاس کارشان در میدان بازی مشخص بود که یکی از آن‌ها اشکان دژاگه، مسعود شجاعی و احسان حاجی صفی بود و از تیم ما در تراکتورسازی هم دانیال اسماعیلی فرد و مهدی پور بودند که عملکرد خوبی داشتند.

منصوریان ادامه داد: اگر بخواهم یک ستاره را در بازی معرفی کنم، باید قاسم حدادی‌فر را انتخاب کنم. او امروز یک رهبر کامل بود. در خط هافبک هم جوانان خوبی هستند و به آن‌ها اعتقاد داریم. روی گل دوم که درخشان مهر زد، به نظر من یکی از بهترین گل‌های لیگ بود. اتحاد دوستی بیشتر از کار تاکتیکی ما مشهود بود و در نیمه دوم هم با توجه فشاری که تراکتورسازی ایجاد کرده بود، باید سراغ نقشه دوم می‌رفتیم و توانستیم کناره‌های زمین را کنترل کنیم.

سرمربی ذوب آهن خاطرنشان کرد: موقعی که مسعود شجاعی تعویض شد کار ما راحت‌تر شد. چون او هر موقع ممکن است یک کار شگفت‌انگیز انجام دهد و جریان بازی را عوض کند. اگر پنالتی تراکتور تبدیل به گل می‌شد شاید جریان بازی تغیر می‌کرد، اما مظاهری یک روز خوب را رقم زد. در بهترین زمان ممکن به ذوب‌آهن آمدم و  دوست دارم با بازیکنان جوان کار کنم و در ذوب‌آهن سطح توقع خیلی منطقی است که این مساله در بعضی از تیم‌ها وجود ندارد.

سرمربی ذوب آهن در مورد وضعیت ذوب اظهار کرد: نمازی هم در این تیم زحمت کشید، اما بعضی موقع‌ها آن چیزی که قرار است بشود، نمی‌شود. من به تیمی آمدم که شخصیت خوبی دارد و هواداران مظلومی دارد و تا حالا حرف زشت از آن‌ها نشنیده‌ام. امیدوارم بتوانیم جوانان خوبی را پرورش دهیم.

او ادامه داد: فاصله بازی‌های مان خیلی کوتاه است و باید بازیکنان را طوری قرار دهیم که برای بازیکنان اتفاق خاصی رخ ندهد. من امروز خیلی نگران قاسم حدادی‌فر بودم که خدا را شکر اتفاقی نیفتاد. او نبض تیم ماست و اگر مواظبش نباشیم تیم بهم می‌خورد. در این بازی می‌خواستم یک جوان را به بازی بیاورم، اما دیدم فضای بازی خیلی سنگین بود و اگر خدا لطف کند، ۲  جوان خوب در بازی‌های آینده به ترکیب می‌آوریم.

مصوریان در پایان در خصوص داوری گفت: پیش از پنالتی که برای تراکتور بگیرند، روی بازیکن ما خطا کردند، اما خود پنالتی درست بود. از زرگر هم عذرخواهی می‌کنم که صبوری به خرج دادند. از داور چهارم هم عذر می‌خواهم من بعضی موقع‌ها خط زمین را گم می‌کنم.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

خداحافظی مظاهری از ذوب آهن واکنش این باشگاه را به همراه داشت

دیدار ذوب آهن ایران و النصر عربستان در شهر دوحه برگزار می‌شود

علی منصور در ذوب آهن می ماند

0 نظر

ارسال نظر

capcha