صادقیان: پرسپولیس در قهرمانی هت تریک می‌کند

صادقیان: پرسپولیس در قهرمانی هت تریک می‌کند

به گزارش سراج24، پیام صادقیان هافبک سابق باشگاه پرسپولیس تهران که سابقه بازی در لیگ ترکیه را دارد، دقایقی پیش برای تماشای دیدار سابقش مقابل سپاهان به ورزشگاه آزادی آمد، بیان کرد: پس از قطع همکاری علی کریمی با سپیدرود، من هم از این تیم جدا شدم و انشالله در فصل آینده اتفاقات خیلی خوبی رخ می دهد.

او درباره پرسپولیس گفت: پرسپولیس با پنج امتیاز اختلاف در صدر جدول قرار دارد و انشالله در قهرمانی هت تریک می کند.

صادقیان درباره حواشی اخیر خود اظهار کرد: از آن ماجرا‌ها ۶-۷ سال می‌گذرد و دیگر تمام شده است. پرسپولیس خداراشکر در شرایط خوبی است و برای این تیم آرزوی موفقیت می‌کنم.

هافبک سابق پرسپولیس در مورد اینکه آیا دوست دارد به این تیم بازگردد یا خیر، پاسخ داد: هرکسی دوست دارد در پرسپولیس بازی کند، اما به احتمال زیاد به لیگ ایران نمی‌آیم. هنوز مشخص نیست در لیگ ترکیه می‌مانم یا خیر، چون در یک زمان تصمیم می‌گیرم و هیچ چیزی مشخص نیست.

وی خاطرنشان کرد: قراردادم با سپیدرود را سفید امضا کردم و اصلا پولکی نبودم و دلی با علی کریمی کار کردم.

صادقیان در پایان گفت: در تیم‌های بزرگ بودن و اشتباه کردن وجود دارد. من پشیمان نیستم و مهم این است که هواداران من را دوست دارند.

علی علیپور پارسال آقای گل بود و اکنون که یک یا دو بازی گل نزده است، انتقاد صحیح نیست. در این شرایط باید از علیپور حمایت کنیم، زیرا او همچنان بین ۳ آقای گل برتر لیگ است.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

مدافع باشگاه ماشین سازی تبریز پرسپولیسی می‌شود

ادعای رسانه‌های اروپایی نسبت به سرمربی آینده تیم فوتبال پرسپولیس

یحیی سکوت خود را شکست

0 نظر

ارسال نظر

capcha