ویژگی جدید استوری در اینستاگرام+فیلم

ویژگی جدید  استوری در  اینستاگرام+فیلم

به گزارش سراج24، کاربران شبکه اجتماعی اینستاگرام از این پس قادر هستند با سوالات خود در استوری اینستاگرام را به صورت چند گزینه‌ای مطرح کنند. اینستاگرام از ماه مهر سال ۱۳۹۶ ویژگی طرح پرسش و یا نظر سنجی را به  استوری را به نرم‌افزار خود اضافه کرد و هدف از آن را به اشتراک گذاری افکار و اطلاع از نظر دیگر کاربران در مورد موضوع خاص دانست. از آن سال تاکنون این ویژگی اینستاگرام طرفداران بسیاری برای خود دست و پا کرده است و همه روزه میلیون‌ها نفر در سراسر جهان پرسش یا پرسش‌هایی را با قرار دادن در استوری از دوستان خود مطرح می‌کنند.

تاکنون کاربران اینستاگرام می‌توانستند سوالات خود را با دو گزینه به عنوان پاسخ در استوری قرار دهند ولی از این پس این قابلیت دچار تغییر شده و تعداد گزینه‌ها در سوالات استوری بیشتر شده است. اینستاگرام با انتشار بیانه‌ای در سایت رسمی خود اعلام کرد: از این پس سوالات خود را با سه و چهار گزینه به عنوان پاسخ در استوری مطرح کنید.

روش طرح سوال و بارگذاری آن روی استوری دقیقا مشابه گذشته است و تنها تفاوت ایجاد شده بیشتر شدن گزینه‌های پاسخ در سوال مطرح شده است. با این قابلیت جدید کاربر سوالات خود را با تعداد گزینه‌های بیشتری مطرح می‌کند و امکان پاسخ دادن به سوال مطرح شده را برای دوستان خود در اینستاگرام بسیار راحت‌تر می‌‌کند.

این ویژگی هم اکنون برای هر دو سیستم عامل اندروید و IOS در دسترس است و کاربران تنها با بروز رسانی اپلیکیشن اینستاگرام می‌توانند از امکان جدید استوری لذت ببرند و دوستان خود را با سوالات جدید، شگفت زده کنند. پیش بینی‌ها نشان داده است قابلیت جدید استوری با استقبال مناسبی مواجه خواهد شد و مطمئنا این موضوع بر محبوبیت اینستاگرام خواهد افزود.

در ادامه فیلمی در توضیح قابلیت سوال چند گزینه اینستاگرام مشاهده می‌کنید:

 

 
 

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

ویژگی جدید اینستاگرام؛ از این پس متن آهنگ مورد نظر خود را در استوری اینستاگرام مشاهده کنید +عکس

هشدار اینستاگرام برای سرچ «روزه‌داری »+تصویر

اقدام به تخریب یک مجسمه ۲۰۰ ساله برای گرفتن لایک+فیلم

0 نظر

ارسال نظر

capcha