وعده‌ی سرخرمن دموکرات‌ها به غربگرایان

روحانی هم‌چنان در آرزوی سواری گرفتن از خر دموکرات‌ها در انتخابات 2020

روحانی هم‌چنان در آرزوی سواری گرفتن از خر دموکرات‌ها در انتخابات 2020

به گزارش سراج24، فضای سیاسی امریکا در این روزها به شدت انتخاباتی است. در ماه‌های اخیر کارزار انتخابات ریاست جمهوری 2020 امریکا آغاز شده و ظاهرا دموکرات‌ها خیز بلندی برای تصرف کاخ سفید گرفته‌اند. در همین رابطه شخصیت‌های سیاسی دموکرات طی مصاحبه‌هایی اعلام کرده‌اند که در صورت پیروزی در انتخابات 2020 امریکا دوباره به برجام بازخواهند گشت. این پیام یقینا پیش از قرار گرفتن در خروجی رسانه‌ها به شکل محرمانه به دست دولت روحانی رسیده است. دموکرات‌ها به روحانی گفته‌اند از برجام خارج نشو تا ما برگردیم!

همین پیام خط مشی دولت روحانی تا انتخابات بعدی امریکا یعنی 13 آبان سال 1399 را مشخص می‌کند. به احتمال زیاد از این پس شاهد آن هستیم که دولت تدبیر و امید رخت انقلابی‌گری برتن خواهد کرد تا به این طریق نعش برجام را تا سال 1399 سرپا نگه ‌دارد.

روحانی می‌داند که دولتش منهای برجام یعنی هیچ، پس طبیعی است تمام تلاش دولت تا انتخابات 2020 در راستای ضروری جلوه دادن باقی‌ماندن ایران در برجام در نزد افکار عمومی باشد.

ایران از سال 92 منتظر حرکت غربی‌ها مانده است. این انتظار موجب رکود بی‌سابقه در سیستم اقتصادی کشور شده است. دولت در سال 97 به این نتیجه رسید که دستاورد برجام تقریبا هیچ است و با این حال پس از خروج امریکا از برجام هنوز هم اصرار بر باقی ماندن در برجام دارد. حال دولت بار دیگر دل به وعده‌ی سرخرمن دموکرات‌ها بسته و مردم ایران باید 2 سال دیگر در این وضعیت اقتصادی باقی ‌بمانند تا شاید آقایان غرب‌گرا و سرسپرده به این نتیجه برسند که کلاهی از نمد غرب نصیب ملت ایران نمی‌شود.

آقای روحانی و دوستانش باید بدانند اگر خر دموکرات‌ها قرار بود به ایشان سواری بدهد، در همان 5 سال سواری داده بود!

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

برزگر: جریان تحریف واقعیات موجود در کشور را وارونه نشان می‌دهد

تلاش آمریکا علیه ایران از حمایت چندانی برخوردار نمی‌شود

اخراج آمریکایی‌ها از عراق و سوریه

0 نظر

ارسال نظر

capcha