کلانی: کی روش درباره ساختمان پک دروغ می گوید

کلانی: کی روش درباره ساختمان پک دروغ می گوید

به گزارش سراج24، حسین کلانی، عضو کمیته فنی فدراسیون فوتبال،‌ درباره موضوع اخراج زلاتکو کرانچار بیان کرد: هنوز چیزی مشخص نیست اما باید تشکیل جلسه دهیم و در این باره تصمیم گیری کنیم. تیم ملی امید با توجه به امکانات و شرایطی که داشت، نتیجه خوبی کسب نکرد و تنها با شانس و تفاضل گل توانستیم به مرحله بعد صعود کنیم که خوب نبود.

در جریان تغییر سرمربی و انتخاب فرد جدیدی برای هدایت تیم ملی امید نیستم

او افزود: من به شخصه از مربیان خارجی استقبال نمی کنم و می توانیم با امکاناتی که داریم، آنها را در اختیار مربیان کشورمان قرار دهیم تا نتیجه بهتری کسب کنیم. در جریان انتخاب سرمربی تیم ملی امید نیستم، زیرا در چند جلسه کمیته فنی حاضر نبودم اما امیدوارم تصمیم خوبی اتخاذ شود.

مرغ همسایه غاز است و کی روش در فوتبال ایران افتضاح به بار آورد

کلانی درباره عملکرد مربیان خارجی در کشورمان گفت: همیشه مرغ همسایه برای ما غاز بوده است. اگر امکانات و شرایط را برای مربیان ایرانی مثل خارجی ها فراهم کنیم، آیا همین نتایج کسب نمی شود. کی روش 8 سال در فوتبال ایران بوده است، چه سودی به حال ما داشته و چه خدمتی کرده است؟ او در جام ملت های آسیا ۲۰۱۹ که می توانستیم قهرمان شویم، افتضاح بزرگی به بار آورد.

کی روش بزرگ ترین لطمه را به فوتبال ایران زد و در زمان عقد قرارداد با او عجله کردند

عضو کمیته فنی فدراسیون فوتبال خاطرنشان کرد: با این شرایط اما به دلیل قراردادی که وجود داشت، فدراسیون فوتبال مجبور بود به قرارداد با کی روش پایبند باشد، زیرا کسانی که درحال عقد قرارداد با او بودند از اسم آن عجله کردند و سریع قرارداد بستند. کی روش در زمان حضورش بزرگترین لطمه را به ما زد و هیچ سودی برای مان نداشت.

کی روش درباره ساختمان پک دروغ می گوید

وی گفت: کی روش همیشه می گوید، ساختمان پک، زمین های کمپ تیم ملی را من ساخته ام اما او دروغ می گوید. من یک سوال دارم که آیا کی روش پول ساخت آنجا را داده است. آن امکانات برای فوتبال ایران است و به اسم هیچ شخصی نیست.

اگر کی روش  مربی خوبی بود از رئال مادرید و تیم ملی پرتغال اخراج نمی شد

کلانی در پایان گفت: کی روش از مهمان نوازی مردم ایران سوء استفاده کرد و زمانیکه متوجه اخلاق مردم ایران شد، تلاش کرد تا کارها را به سود خودش انجام دهد. او فقط به فکر خودش بود و در پایان به فوتبال ایران فکر می کرد و زمانیکه مسئولان می خواستند با او صحبت کنند، او اجازه حرف زدن نمی داد. کی روش اگر مربی خوبی بود از رئال مادرید و تیم ملی پرتغال اخراجش نمی کردند.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

وطنخواه: باشگاه پرسپولیس دست برخی آقایان افتاده که مشخص نیست از کجا آمده اند

کلانی: خارجی بودن یک مربی نمی‌تواند دلیل بر خوب بودن او باشد

سفر عضو هیات مدیره پرسپولیس به آمریکا

0 نظر

ارسال نظر

capcha