نورافکن: از ته قلب دوست دارم در استقلال بمانم

نورافکن: از ته قلب دوست دارم در استقلال بمانم

به گزارش سراج24، امید نورافکن هافبک تیم فوتبال استقلال در حاشیه تمرین امروز استقلال گفت: امروز به ابوظبی می‌رویم و در آنجا دو جلسه تمرین خواهیم داشت. بازی سختی مقابل الهلال داریم و با توجه به پیروزی در دیدار رفت، حریف ما به طور حتم برای برد به زمین می‌آید.

نورافکن بیان کرد: امیدوارم با تلاش بتوانیم بهترین نتایج را برای هواداران کسب کنیم. ما در لیگ برتر ۵ امتیاز عقب هستم و ۴ دیدار باقی مانده است و باید تا آخرین روز امتیاز‌ها را جمع کنیم و اگر خدا بخواهد قهرمان می‌شویم، اما ما امتیاز‌های زیادی از دست دادیم. تمام تلاش خود را به کار می‌گیریم تا امتیاز‌ها را تا آخر فصل بدست آوریم.

او تصریح کرد: حدود ۶ ماه است که با کرانچار کار می‌کنیم و از دید خودم می‌گویم از این مربی چیز‌های زیادی یاد گرفتم و تیم ما هم به مرحله بعدی صعود کرده است، اما تصمیم گیرنده من و بازیکنان نیستیم و تابع تصمیمات فدراسیون هستیم.

او درباره اینکه آیا قرار است به عنوان بزرگ‌تر در کنار مهدی قائدی باشد گفت: به عنوان بزرگ‌تر خیر، چون من با قائدی هم سن هستم. از جمله بزرگ‌تر بودن خوشم نمی‌آید. همه می‌دانید قائدی مشکلات زیادی داشته و امیدوارم بتواند به کار خود ادامه دهد و بازی‌های بعدی گل بزند و استعداد قوی دارد و امیدوارم بتواند لژیونر شود.

نور افکن افزود: پیشنهاداتی دارم، اما از ته قلب دوست دارم در استقلال بمانم، اما تصمیم گیرنده فقط من نیستم و باشگاه شارلوا هم باید نظر دهد. تلاش می‌کنم بمانم، اما اگر نشود باید به شارلوا بازگردم.

اخبار مرتبط

«کولی» در کلینیک استقلال رویت شد

سرمربی تعلیقی تیم فوتبال استقلال ایران را ترک کرد

مجیدی از مربیگری در استقلال چه نفعی بُرد؟

0 نظر

ارسال نظر

capcha