نورافکن: از ته قلب دوست دارم در استقلال بمانم

نورافکن: از ته قلب دوست دارم در استقلال بمانم

به گزارش سراج24، امید نورافکن هافبک تیم فوتبال استقلال در حاشیه تمرین امروز استقلال گفت: امروز به ابوظبی می‌رویم و در آنجا دو جلسه تمرین خواهیم داشت. بازی سختی مقابل الهلال داریم و با توجه به پیروزی در دیدار رفت، حریف ما به طور حتم برای برد به زمین می‌آید.

نورافکن بیان کرد: امیدوارم با تلاش بتوانیم بهترین نتایج را برای هواداران کسب کنیم. ما در لیگ برتر ۵ امتیاز عقب هستم و ۴ دیدار باقی مانده است و باید تا آخرین روز امتیاز‌ها را جمع کنیم و اگر خدا بخواهد قهرمان می‌شویم، اما ما امتیاز‌های زیادی از دست دادیم. تمام تلاش خود را به کار می‌گیریم تا امتیاز‌ها را تا آخر فصل بدست آوریم.

او تصریح کرد: حدود ۶ ماه است که با کرانچار کار می‌کنیم و از دید خودم می‌گویم از این مربی چیز‌های زیادی یاد گرفتم و تیم ما هم به مرحله بعدی صعود کرده است، اما تصمیم گیرنده من و بازیکنان نیستیم و تابع تصمیمات فدراسیون هستیم.

او درباره اینکه آیا قرار است به عنوان بزرگ‌تر در کنار مهدی قائدی باشد گفت: به عنوان بزرگ‌تر خیر، چون من با قائدی هم سن هستم. از جمله بزرگ‌تر بودن خوشم نمی‌آید. همه می‌دانید قائدی مشکلات زیادی داشته و امیدوارم بتواند به کار خود ادامه دهد و بازی‌های بعدی گل بزند و استعداد قوی دارد و امیدوارم بتواند لژیونر شود.

نور افکن افزود: پیشنهاداتی دارم، اما از ته قلب دوست دارم در استقلال بمانم، اما تصمیم گیرنده فقط من نیستم و باشگاه شارلوا هم باید نظر دهد. تلاش می‌کنم بمانم، اما اگر نشود باید به شارلوا بازگردم.

اخبار مرتبط

فتح‌الله‌زاده: من با وزیر درگیر می‌شوم و باج به مدیرعامل نمی‌دهم

خداحافظی مربی استقلال از هوادارانش+عکس

واکنش رسانه‌های ایتالیایی به امضای قرارداد استراماچونی با استقلال

0 نظر

ارسال نظر

capcha