شفر: من باقری را جریمه کردم

شفر:  من باقری را جریمه کردم

به گزارش سراج24، وینفرد شفر سرمربی تیم فوتبال استقلال در حاشیه تمرین امروز استقلال گفت: ما سه بار الهلال را شکست دادیم و امیدوارم بازی روز سه شنبه را پیروز شویم. الهلال تحت فشار است اما یکی از بهترین تیم‌های آسیا است. امیدوارم تمام توانمان را در مقابل این تیم به زمین منتقل کنیم.
شفر افزود: می‌خواهم دوباره هواداران را خوشحال کنیم. الهلال تیم قدرتمندی است و ما هم به نظم خاصی نیاز داریم. دو روز در ابوظبی تمرین می‌کنیم و با تمرین بیش‌تر می‌خواهیم به مصاف حریف برویم.
سرمربی تیم فوتبال استقلال درباره وضعیت محرومیت فرشید باقری گفت: در حال حاضر علی کریمی سرما خورده است. ما در آن پست تنها یک بازیکن داریم و باقری هم محروم است. بهتر است  آخر فصل درباره این بازیکن تصمیم گرفته شود چرا که ما اکنون به باقری نیاز داریم و نمی‌توانیم تیممان را ضعیف کنیم. من باقری را جریمه کردم و در پایان فصل باشگاه می‌تواند درباره او تصمیم بگیرد.
او درباره وضعیت غفوری بیان کرد: این بازیکن در دو روز گذشته زیر نظر نوروزی پزشک تیم تمرین کرده و امروز هم در تمرین خسته بود. فردا با او تمرینات ویژه داریم و روز دوشنبه هم تمرین خواهیم کرد.
شفر افزود: اکنون لیگ برای ما مهم نیست و اول به بازی الهلال فکر می‌کنیم و سپس بازی پدیده را بررسی می‌کنیم. در ابوظبی می‌مانیم تا بیش‌تر ریکاوری کنیم و بعد از آن برای بازی با پدیده به تهران باز می‌گردیم. پس از دربی شانسی برای ما قابل نبودند، اما ما باز برگشتیم و این شخصیت خوبی برای تیم ما محسوب می‌شود.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

فتح‌الله‌زاده: من با وزیر درگیر می‌شوم و باج به مدیرعامل نمی‌دهم

خداحافظی مربی استقلال از هوادارانش+عکس

واکنش رسانه‌های ایتالیایی به امضای قرارداد استراماچونی با استقلال

0 نظر

ارسال نظر

capcha